دوشنبه, 26 آذر 1397

سوزاندن کالری با برگ زیتون

سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396 ساعت 10:56

برگ زیتون ضد سرطان بوده و در درمان سرطان خون مؤثر است. برگ زیتون کاهش دهنده فشار خون، قندخون، ضد اسپاسم، گشادکننده عروق خونی، کاهش دهنده کلسترول بد و برای افراد دیابتی بسیار مناسب است.برگ زیتون ضد سرطان بوده و در درمان سرطان خون مؤثر است.

برگ زیتون کاهش دهنده فشار خون، قندخون، ضد اسپاسم، گشادکننده عروق خونی، کاهش دهنده کلسترول بد و برای افراد دیابتی بسیار مناسب است.
اگر در حال حاضر کمی اضافه وزن دارید ولی تا اطلاع ثانوی تمایلی به رژیم گرفتن ندارید و نه غذایتان را کم می کنید می توانید با اصولی غذایی وزن خود را کاهش دهید. مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهد می توانید هر روز یک فنجان قهوه را همراه عصاره برگ زیتون دم کرده و میل کنید؛محققان می گویند برگ زیتون اثر ضد چاقی دارد و به دلیل خواص ضد التهابی اش به پایین آمدن وزنتان بسیار کمک می کند.
بررسی ها نشان می دهند، برگ زیتون دارای خواص دارویی فراوانی است و می تواند چربی های بدنتان را بسوزاند و با مصرف آن شاهد کاهش وزنتان خواهید بود.
نتایج مطالعات نشان می دهند، افرادی که حوصله لاغر شدن ندارند می توانند با مصرف این داروی گیاهی وزن خود را به مرور زمان کاهش دهند و سرعت کالری سوزی در بدنشان را افزایش دهند.

خواندن 686 دفعه
نوشتن دیدگاه


لوگو پوست نیوز

در روزگار فعلی، که شاخه های مختلف دانش پزشکی به مدد فناوری های نوین، گسترش چشمگیری داشته اند و با توجه به گسترش روزافزون صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین تنوع روش های مختلف مراقبت و زیبایی پوست، نیاز به وجود یک رسانه در جهت اطلاع رسانی صحیح به علاقمندان این زمینه های اطلاعاتی، بسیار احساس می شود ...ادامه مطلب