چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396 ساعت 09:33
خواندن 1283 دفعه

خواص ماسک سیب زمینی

ماسک  سیب زمینی برای پوست مانند یک معجزه است و تاثیرات زیادی بر روی پوست دارد،جوانسازی پوست،از بین بردن جوش ها،از بین بردن پف زیر چشم،از بین بردن خط های دور چشم،روشن سازی پوست،پاکسازی منافذ پوست چند نمونه از کاربرد ماسک صورت سیب زمینی می باشد.
اگر یک راه حل طبیعی و ارزان قیمت برای جوانسازی پوستتان میخواهید با خواص فوق العاده سیب زمینی آشنا شوید .
برای پر کردن صورتتان دنبال تزریق ژل و بوتاکس نباشد که خیلی عوارض دارد،می توانید از آب سیب زمینی استفاده کنید که روش کاملا طبیعی وبدون عوارض می باشد.برای اینکار آب دو یا سه عدد سیب زمینی متوسط را بگیرید و آب بدست آمده را خوب بهم بزنید و بلافاصله مصرف کنید،اینکار را هر روز و به مدت 2 هفته انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

ماسک سیب زمینی

ماسک صورت سیب زمینی برای پاکسازی منافذ پوست مفید می باشد برای تهیه این ماسک پنج قاشق غذاخوری آب سیب زمینی را با یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک فنجان آب مخلوط نمایید،این ماسک را به طور کامل بر روی پوستتان قرار دهید و بعد از گذشت 15-20 دقیقه بشویید تا منافذ پوستتان تمیز شود.
ماسک صورت سیب زمینی پوست را روشن و شفاف می کند برای تهیه این ماسک آب سیب زمینی را با آب لیمو با هم مخلوط نمایید،آب سیب زمینی و آب لیمو هر دو به یک اندازه باشند.ماسک شما آماده می باشد آن را بر روی صورتتان قرار دهید و بعد از گذشت 15-20 دقیقه بشورید.این ماسک را مرتب استفاده نمایید تا پوستتان روشن و  شفاف شود.

نوشتن دیدگاه