چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 09:37
خواندن 541 دفعه

چای سبز و زیبایی

چای سبز خواص وفواید زیادی دارد ، اما قبل از اینکه تی‌بگ را بعد از مصرف دور بیندازید کمی فکر کنید.نوشیدن این چای تنها فایده آن نیست بلکه این کیسه کوچک می‌تواند کارهای فوق‌العاده‌ای با پوست شما بکند

برطرف کردن پف چشم با چای سبز

بعد از استفاده از چای کیسه ای سبز اجازه دهید خنک شود و برای آرامش روی چشم‌ ‌تان قرار دهید. چای سبز، تانین (روغن مازو) دارد، منقبض‌کننده‌ای که به طور معجزه‌آسایی پوست را جمع می‌کند. تی‌بگ سرد ورم دور چشم‌تان را کاهش می‌دهد و پوست را فشرده می‌کند، و باعث می‌شود فوق‌العاده به نظر می‌رسید و احساس خیلی خوبی خواهید داشت.

ماسک صورت

از آن‌جایی که چای سبز پوست را جمع می‌کند، ساختن محلول شستشوی صورت از چای استفاده شده خیلی برای صورت خوب است. چای سبز را که با شکر و آب قاطی کنید، یک محلول لایه‌بردار دارید. همه چیز این محلول طبیعی است، بنابراین به پوست‌تان طراوت کم‌نظیری می‌دهد. می‌توانید محلول را در یخچال بگذارید تا برای مدت زمانی بیشتر، تازه‌اش نگه دارید.

ماسک صورت

به مقدار مساوی جوش شیرین و چای سبز و کمی عسل را مخلوط کنید تا یک ماسک صورت بسازید. عسل کمک می‌کند که پوست‌تان جوان شود و چای سبز، همان‌طور که ذکر شد، پوست را جمع می‌کنید. جوش شیرین م لایه‌بردار خوبی است.
در مواردی که وقت ندارید و نمی‌توانید ماسک صورت بگذارید، آب را بجوشانید و تی‌بگ را بالایش بگیرد تا وقتی که بخار کند. بیشتر آب را بیرون بریزید و چند دقیقه کیسه چای را روی صورت‌تان بمالید تا سریعاً شاداب شود.

برای موهایتان

بله شستشو چای سبز برای موهایتان هم خوب است به آن، درخششی فوق‌العاده می‌دهند. چند تی‌بگ را در آب جوشان بگذارید و بگذارید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بجوشد. شب رهایش کنید. صبح روز بعد، این آب را روی موی مربوط بریزید و۱۰ دقیقه همان‌طور بگذارید. اگر دوست دارید می‌توانید پوست سرتان را مالش دهید، و مثل همیشه سرتان را بشورید اما اطمینان حاصل کنید که شامپوی‌تان سولفات نداشته باشد.

نوشتن دیدگاه