شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 16:25
خواندن 3689 دفعه

درماسیوتیک در بازار ایران

کرم C25 درماسیوتیک
کرم C25 درماسیوتیک

" ارتقا نتایج سایر درمانهای زیبایی هدف ماست "

این شعار برندی است که در کارنامه خود همکاری با 30000 متخصص پوست و مو زیبایی در جهان را دارد. برند درماسیوتیک Dermaceutic برندی ازکشور فرانسه می باشد که دارای محصولات تخصصی درمانی و زیبایی پوست می باشد. این محصولات در دو گروه محصولات داروخانه ایی و محصولات درمانی ویژه مطب ها و کلینیک ها به بازار عرضه شده است.

لابراتوار سازنده درماسیوتیک، مبدع تولید کمپلکس های موثر ویتامین سی با غلظت و پایداری بالا، اسید هیالورنیک و رتینول می باشد. شرکت پاییزان تجارت مهر وارد کننده این برند در سابقه خود واردات برخی از برترین برند های فیلر و کار با پزشکان را دارد.
محصولات دارو خانه ایی درماسیوتیک که هم به صورت OTC قابل تهیه از داروخانه ها می باشد و هم توسط پزشکان نسخه می شود با 7 عملکرد اساسی می باشد :
1-مراقبت تخصصی : شامل 3 محصول حاوی ویتامین سی و رتینول
2-درمان هدف : شامل دو محصول لیفتینگ قوی و روشن کننده قوی
3-بازسازی کننده : شامل 4 محصول به عنوان ترمیم کننده و بازسازی کننده به ویژه پس از درمانهای زیبایی
4-مراقبت روزانه : شامل یک محصول
5-پاک کننده و لایه بردار : شامل 2 محصول تنظیم کننده و لایه بردار
6-محرک و احیا کننده شامل 2 محصول روز و شب
7- پاک کننده : شامل یک محصول شونده و پاک کننده می باشد
در بخش محصولات مورد استفاده در مطب برند، درماسیوتیک با ادعای برند رتبه اول محصولات پیلینگ (لایه بردار ) در فرانسه وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی ایران شده است. که راه حل های این و اثر بخش را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد

مرور یکی از محصولات برند درماسیوتیک

poostnews dermaceutic2کرم C25 Cream :
این محصول حاوی کرم کنسانتره غنی ویتامین های A,B5,Eاز آنتی اکسیدان ها و به ویژه ویتامین سی پایدار 25% و فاقد پارابن می باشد که از سایت معتبر بیوتی رویو درجه رضایت 4.3 از 5 را گرفته است . این محصول برای جوان سازی از بین بردن چین و چروک های ریز و موثر در شادابی و به عنوان یک مکمل در درمان لک به کار می رود و برای پوست های نامنظم و کدر توصیه می شود.
تجربه شخصی نگارنده بیانگر سبکی این محصول و جذب سریع آن می باشد که به آن قابلیت کاربرد توسط افراد با سن های پایین تر از 35 سال را نیز دارد و مصرف آن اثر چربی بر روی پوست نمی گذارد. زمان مصرف این محصول یک نوبت شب یا روز می باشد و در صورتی که در روز از آن استفاده شود حتما باید از ضد آفتاب استفاده شود

حجم این محصول 30 میلی بوده و با قیمت 226 هزار تومان برای مصرف کننده در داروخانه موجود می باشد.

وب سایت درماسیوتیک

برند درماسیوتیک هنوز وب سایت فارسی جداگانه ای ندارد. ندارد اما اطلاعات مربوط به محصولات آن را می توانید از سایت اصلی این برند به این  آدرس در دو زبان انگلیسی و فرانسه دریافت کنید. در وب سایت شرکت پاییزان تجارت مهر نیز تا کنون محصولات درماسیوتیک وارد نشده است . تنها محصولات فیلر آلیاکسین و پروفایلو معرفی شده است.

 
نگاهی به پیج اینستاگرام این برند :

درماسیوتیک دارای 9 پیج اینستاگرامی می باشد که 6 پیج از آنها فعال می باشد. پیج فارسی این برند هم اکنون 900 فالور و حدود 70 پست دارد که روزانه به تعداد پستها و فالورهای این برند افزوده می شود. در این پیج معرفی گروه محصولات، جشنواره های تخفیف و فستیوال ها، اعلام برندگان جوایز مسابقات و اخبار مربوط به شرکت در نمایشگاههای بین المللی اطلاع رسانی می شود. شما می توانید پیج این برند را در اینستاگرام به آدرس dermaceuticiran@ دنبال کنید..

سیاست های برند درماسیوتیک در بازار ایران :

همانطور که ذکر شد شرکت پاییزان تجارت مهر (وارد کننده برند درماسیوتیک) در کنار واردات این برند وارد کننده فیلرهای آلیاکسین، با هدف درمان، پیشگری و جوانسازی و برند پروفایلو (فیلر های پوستی) می باشد که برای مصرف بیماران در اختیار پزشکان قرار می گیرد.
برگزاری ورک شاپ های کاربردی برای پزشکان و آموزش کاربرد این محصولات قطعا نوید بخش آینده ایی درخشان برای این برند در بازار ایران است هرچند این برند در بازار ایران با رقبای سختی رقابت خواهد داشت. رقبایی که توسط شرکتهای وارد کننده برند های متعدد مانند پوبر و ماهتاب و هوراد در بازار ایران حضور دارند و امکان ارتباط و حضور در پایگاههای بیشتری نسبت به برند درماسیوتیک دارند . همچنین قیمت پایین تر سایر محصولات فرانسوی می تواند یک نقطه قوت رقبای این برند در بازار آرایشی و بهداشتی باشد.
برگزاری جشنواره های خرید و فستیوالهای با جایزه برای مصرف کننده ها نشان دهنده این است که سیاست های مشابه ترویجی نسبت به رقبا در پیش گرفته است. تعداد پزشکانی که این برند ویزیت خواهد کرد و سیاست حضور در فروشگاههای آن لاین ( با توجه به اهمیت گسترش برندینگ این فروشگاهها ) و سطح همکاری با اینفلوسر های آرایشی وبهداشتی معتبر مواردی است که در آینده نزدیک شخصیت این برند را در بازار ایران خواهد ساخت.
به زودی در مقالات بعدی سایر محصولات این برند را بررسی خواهیم کرد.

نوشتن دیدگاه