دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 ساعت 17:50
خواندن 2122 دفعه

محصولات ایزدین، تحولی در ضدآفتابهای بازار ایران

"عاشق پوست خود باشید"شعار برندی است که با "زیر سوال بردن وضع موجود" به دنبال نوآوری می باشد. ایزیدین ISIDIN با 40 سال قدمت در بازار اسپانیا و فتح رتبه اول بازارضد آفتاب این کشور به عنوان بزرگترین بازار مصرفی ضد آفتاب پا به بازار ایران نهاده است . بازار ضد آفتاب سالها در ایران جولانگاه برند های بزرگ فرانسوی بوده است و این بار ایزیدین ISIDIN با نوآوری محصولات سبک با پایه آب و بسیار متنوع وارد بازار ایران شده است

ایزدینISIDIN بر اساس سه تکنولوژی Fusion (جذب بسیار سریع)، Safe eye (بدون تحریک چشم) و Wet Skin (قابل استفاده بر روی پوستهای نم دار) قصد دارد سهم بازار بزرگی در بازار آرایشی و بهداشتی ایران به دست بیاورد.

شرکت پوبر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران وقتی سال گذشته برند بایودرما را به شرکت مادر خود تحویل داد تقریبا در سبد کالای خود به شدت جای خالی ضد آفتاب را حس می کرد به همین سبب با وارد کردن برند ایزیدین ISIDIN که یکی از متنوع ترین برند ها در حوزه ضد آفتاب می باشد ضمن تکمیل سبد کالای خود هشداری بزرگ به رقبای فرانسوی خود در بازار ایران داد.
محصولات ایزدین در گروههای زیر تقسیم بندی می شود:
الف: مراقبت از آفتاب
ب: مراقبت از صورت
ج: مراقبت از بدن

الف: ضدآفتابهای ایزدین:

ضد آفتاب ایزیدین فتوپروتکتور ISIDIN FOTOPROTECTOR  به عنوان پر فروش ترین محصول برند ایزیدین, فاقد چربی و غیر جوش زا و حاوی اسید هیالورونیک و ویتامین ایی می باشد. حفاظت در برابر هر دو نوع اشعه مضر آفتاب UVA&UVB و مقاومت در برابر آب و تعریق آن را مناسب برای پوست های چرب و نرمال و مختلط کرده است .

دسته بندی ضدآفتابهای ایزدین

1- صورت
2- بدن
3- کودک
4- مراقبت ویژه
این چهار گروه ضدآفتاب، تقریبا کلیه نیاز های مصرف کنندگان را پوشش داده و اشکال مختلف کرم ,لوسیون و اسپری و حتی درجات SPF118 به ویژگی های این برند افزوده است.

ب: مراقبت از صورت

گروه مراقبت از صورت ایزدین، شامل محصولاتی بینظیر برای مراقبت همه جانبه از پوست صورت است که برای هر نوع پوستی، محصول تخصصی دارد. این گروهها شامل موارد زیر است:
1- محصولات پوست نرمال تا خشک
2- محصولات پوست چرب
3- محصولات ضدپیری (آنتی ایجینگ)
4- ماسک های صورت
5- محصولات جوش
6- محصولات سبیورئیک درماتیتیس
محصولات مراقبت از بدن برند ایزیدین ISIDIN   تحت عنوان اوره دین URADIN می باشد که با چهار محصول حاوی اوره مناسب برای پوست های خشک و ترک پا و روغن حمام می باشد.
محصولات آکنه ایزدین با چهار محصول تحت عنوان اورکلین EVERCLEAN مناسب برای پوست ها چرب و آکنه ایی می باشد که شامل چهار ژل با کاربری پاک کننده , مات کننده و ضد جوش و لایه بردار می باشد.

مروری بر سایت برند ایزیدین :

وب سایت اصلی ایزدین به آدرس www.isdin.com به 17 زبان، توضیحاتی کامل در باره این محصولات در اختیار بازدید کنندگان قرار داده است. وب سایت گروه پوبر www.poober.com نیز صفحاتی به محصولاتی از این برند که وارد بازار ایران کرده است اختصاص داده است و توضیحات آنها را به زبان فارسی آورده است.

مروری بر صفحه اینستاگرام برند ایزیدین :

صفحه اینستاگرام ایزدین ایران با بیش از 8000 فالور (تا کنون) از این رسانه اجتماعی برای اطلاع رسانی محصولات استفاده میکند. خوشبختانه ادمین پیج به سوالات فالورها پاسخ می دهد و مشاوره انتخاب محصول نیز در این صفحه انجام می شود.

مروری بر سیاست های برند ایزیدین در بازار ایران :

شرکت پوبر همچون سایر برند های خود از ماه گذشته این برند را در پایگاههای منتخب خود لانچ کرده است ارائه پکیج خرید مناسب در سبد های چهار تا ده میلیون تومانی با تخفیف خوب , تمرکز و آموزش مشاوران زیبایی و قرار گیری در شلف های اصلی شرکت پوبر در داروخانه های معتبر و اختصاص 15 درصد فضاهای تبلیغاتی شرکت پوبر به ویژه در داروخانه های A+توسط این شرکت نشان دهنده تصمیم این شرکت به جایگاه یابی مناسب این برند دارد تا در پناه این فعالیت ها جای خالی برند فرانسوی بایودرما را در سبد شرکت پوبر پر کند. با توجه به سوابق شرکت پوبر حتما پزشکان متخصص زیادی با این برند ویزیت می شوند . اما این بار این شرکت از طریق معروفترین اینفلوسر حوزه آرایشی و بهداشتی یعنی صدف بیوتی این برند را معرفی نمود باید منتظر ماند تا واکنش پزشکان و نحوه همکاری با سایر اینفلوسر ها مشاهده کرد و آیا این برند را بر روی بیلبورد های پایتخت خواهیم دید؟

به زودی در مقالات مروری چند محصول این برند را مورد بررسی قرار می دهیم

نوشتن دیدگاه