شنبه, 05 اسفند 1396 ساعت 12:45
خواندن 2291 دفعه

ورود برند ژونزاک به بازار ایران

Jonzac
Jonzac

ژونزک یک برند ارگانیک مراقبت از پوست فرانسوی است که با بهره گیری از آب معدنی درمانی منطقه ژونزاک فرانسه، توانسته است محصولاتی منحصر بفرد و بسیار ایمن وارد بازار کند.
شهر تاریخی ژونزک با چشمه آب معدنی زیبا و معروفش در جنوب فرانسه می باشد. ویژگی منحصر به فرد این آب معدنی، احیا کنندگی، تسکین بخشی التهابات پوستی و برطرف کننده تحریکات پوستی می باشد که بسیار مورد توجه طبیبان اروپایی قرار گرفت. برند ارگانیک ژونزک به پشتوانه این سابقه تاریخی و نیاز مصرف کنندگان با سه محور ضد حساسیت و غیر کمودون زایی و گرفتن تاییده از متخصصین پوست در این شهر متولد شد.

poostnews jonzac02

مواد اولیه ژونزک محصولات کاملا طبیعی و ارگانیک بوده و دارای استاندارد های اروپا در این زمینه می باشد.
محصولات این برند در 6 دسته به بازار عرضه شده است :
اسپری آبTHE Essentials
گروه آبرسان و احیا کننده RE hydrate
گروه درمانی آکنه Pure
گروه درمانی ضد قرمزی Reactive
گروه درمانی پوست های خشک وآسیب دیده Nutritive
گروه جوانساز Sublim active
گروه محصولات ضد آفتاب و پوشاننده BB compact

poostnews jonzac03
نکته ایی که این برند را از سایر رقبایش متمایز کرده این است ارگانیگ است و مورد تایید متخصصان پوست می باشد. .لاین آکنه این برند با 4 محصول، درمانی ترین لاین این برند می باشد که به دلیل وجود نمک های روی موجود در آب معدنی چشمه ژونزک اثر کنترل ترشخ چربی و درمان آکنه دارد.
از دیگر نقاط برجسته این برند 2 محصول منحصر به فرد گروه ضد آفتابها و پوشاننده های این برند است که با خاصیت ضد آفتاب SPF50+و اثر حفاظتی در برابر اشعه UVA در کنار پوشانندگی در شید رنگی، آن را متمایز کرده است.
4 خاصیت همزمان این محصول شامل دارا بودن فیلتر های محافظتی در برابر آفتاب ,آبرسانی و پوشانندگی تیرگی دور چشم و لک های صورت در کنار پوشانندگی بالا به عنوان یک محصول کامپکت آن را تبدیل به یک محصول جذاب آرایشی کرده است.
در سال 1396، برند ژونزک با شعار "زیبایی در شما جاریست ...." در بازار ایران وارد شد.

شرکت بازرگانی هوراد، وارد کننده این برند می باشد که بعد از تجربه موفق حضور برند دکتر مورد در ایران، این بار سعی دارد با برند ژونزک به نیاز مصرف کنندگان ایرانی با سلیقه مصرف یک برند ارگانیک اروپایی پاسخ دهد.
همزمانی لانچ این برند در کنار برند های گران قیمت ioma و قیمت مناسب آن و معرفی همزمان با کمپین های تبلیغاتی متمایزی چون #چمدان_پاریسی و همکاری با اینستاگرامر های حوزه پوست و مو زیبایی نوید بخش موفقیت های آینده این برند در بازار ایران می باشد. هرچند سیاست های بازاریابی شرکت هوراد در معرفی این برند به جامعه پزشکان به عنوان یک برند فرانسوی مورد تایید درماتولوژیست های اروپا هنوز مشخص نشده است اما تجربه شرکت هوراد در برند Murad نشان می دهد این مجموعه تبحر خاصی در تجمیع همزمانی نظرات پزشکان متخصص و داروسازان و متخصصین اسپا ها دارد .
مروری بر حضور برندهای ارگانیک در ایران به دلیل قیمت بالا و شرایط خاص فرمولی و اسانس آنها نشان می دهد که متاسفانه بازار ایران هیچ گاه محل عرضه قدرتمند برند های ارگانیک جهانی نبوده باید منتظر بود تا رقابت برند زونزک را با رقبا قبلی خود و برند های ارگانیک بزرگی که به زودی توسط شرکت پوبر لانچ می شود بود.
امکان تست و آشنایی بیشتر با این برند در شو روم شرکت هوراد وجود دارد. http://hourodshowroom.ir/
آدرس: خیابان شریعتی – قبل از میدان قدس نبش پمپ بنزین داشته باشید همچنین مشاوران پوست و موی و 021-22219060-22207400 شرکت هوراد در این مرکز در ساعات اداری

این شوروم، پاسخ گوی سوالات شما در زمینه کاربردهای این محصولات بر اساس نیاز شما می باشند
همچنین اطلاعات بیشتر در باره این برند را می توانید در وب سایت http://jonzac.ir/و پیج اینستاگرام@jonzac.iran این برند دریافت نمایید
شما می توانید کاتالوگ این محصولات را از لینک زیر دانلود نمایید:

 http://hourodshowroom.ir/jonzac%20catalog%2096%2007%2011%20version%201.6.pdf

در صورتیکه تجربه استفاده از محصولات ژونزک را دارید، در بخش نظرات، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

نوشتن دیدگاه