سه شنبه, 03 بهمن 1396

معرفی برند و محصولات بتیس - Betis

logo farsi

برند بتیس با رویکردی نوین و تخصصی و با هدف ارتقاء سطح کیفی محصولات در صنعت آرایشی و بهداشتی اقدام به تولید محصولات درموکازمتیک در چندین گروه تخصصی نموده است.محصولات بتیس بر پایه آخرین دستاوردها و کشوفات گیاهان دارویی و ترکیبات موثر طبیعی، با همکاری معتبرترین کمپانی ها و شرکت های اروپایی تولید کننده مواد اولیه و با جدیدترین فرمولاسیون روز دنیا تهیه و تولید می گردد. بتیس، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
رشد چشمگیر بتیس به دلیل بهره گیری از دانش متخصصین توانمند داخلی و بکارگیری فرمولاسیون روز دنیا می باشد. مواد اولیه بکار رفته در فرمولاسیون محصولات بتیس، از بهترین کمپانی های اروپایی و کانادایی می باشد.
محصولات بتیس در کمال افتخار با بهره گیری از دانش متخصصین توانمند داخلی فرموله و تحت نظارت مستقیم دانشگاه شهید بهشتی تهران تولید می شود.

محصولات با کیفیت با قیمتی مناسب از شاخصه های برند بتیس است. ارائه قیمت مناسب محصولات بدین دلیل جزو اهداف بتیس قرار گرفت که بتوانیم به گروه بیشتری از جامعه خدمت رسانی کنیم.

همکاران بتیس در تلاشند محصولاتی با کیفیت شایسته مخاطبان و مردم ایران زمین به آنان عرضه دارند.

خواندن 5196 دفعه
نظرات  
0 # امیرحسن رنجبریان 1396-02-02 10:22
با سلام و آرزوی موفقیت برای مسئولین شرکت محصولات بتیس اینجانب موسس داروخانه دکتر رنجبریان واقع در خ دولت ابتدای بلوار کاوه درخواست شامپوهای استم سل را دارم با توجه به اینکه امکان تماس با شما با شماره تلفن 66510305 مقدور نمیباشد لطفاً شماره تلفن دیگری اعلام تا تماس با شما مقدور باشد با تشکر داروخانه دکتر رنجبریان 22763420
پاسخ دادن |
نوشتن نظرات


با عضویت در خبرنامه پوست نیوز مقالات جدید زیبایی را از دست ندهید