دوشنبه, 26 آذر 1397

معرفی برند و معرفی محصولات مای - MY Beauty Care

 

شركت آريان كيميا تک یکی از موفق ترین برند های آرایشی و بهداشتی ایران یعنی محصولات مای را از 10 سال پیش به بازار ارائه کرده است. این محصولات تحت لیسانس شرکت آلمانیKahl&co با كيفيتي بالا و قيمتي مناسب نيازهاي مراقبت از پوست، مو و زيبايي هموطنان را برآورده مي نمايد. محصولات مای اغلب توسط پزشكان متخصص پوست و مو به بيماران و علاقمندان به زيبايي توصیه می گردد. نظر سنجي هاي به عمل آمده بيان گر تجويز بيش از 4000 پزشك پوست و مو در كشور از اين محصولات است .
این برند گواهینامه هایی از آزمایشگاه های معتبر اروپایی مانند Evic فرانسه دارد. ورود همزمان این برند به بازار عطر, محصولات مراقبت از مو و آرایشی یکی از نوع آوری های شرکت آریان کیمیا تک می باشد . در گزارش سال 2012 يورو مانيتور برند ماي بالاترين رده سهم بازار را در ايران دارد.

شرکت آریان کیمیا تک سرویس ویژه و منحصر به فردی را جهت مشاوره پزشکی ارائه می دهد ( شما می توانید با ارسال عدد 5 از طریق پیامک به شماره 200049117 ، به طور رایگان از مشاوره تلفنی پزشک مای بهره مند شوید)


محصول جدید این شرکت آنتی رینکل(ضد چروک) نوید بخش محصولات برتر آینده است.

محصولات اين شركت به گروههاي زير تقسيم مي شوند:
مراقبت از پوست عمومی و تخصصی
ضدآفتابها
مراقبت از مو
آرايشي
عطر و ادكلن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن 7030 دفعه
نوشتن دیدگاه


لوگو پوست نیوز

در روزگار فعلی، که شاخه های مختلف دانش پزشکی به مدد فناوری های نوین، گسترش چشمگیری داشته اند و با توجه به گسترش روزافزون صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین تنوع روش های مختلف مراقبت و زیبایی پوست، نیاز به وجود یک رسانه در جهت اطلاع رسانی صحیح به علاقمندان این زمینه های اطلاعاتی، بسیار احساس می شود ...ادامه مطلب