جمعه, 24 آبان 1392 ساعت 15:15
خواندن 8297 دفعه

بتیس تولد دوباره یک برند

آنگاه که زائوس، خدای خدایان یونان، ونوس خدای عشق را معبود خود دانست، زاده این عشق افسانه ای، زیبای زیبایان، بتیس نام گرفت. بتیس، روایتی از زیبایی در ذهن همه آنهایی است که به دنبال کشف زیبایی و لطافت افسانه ای در فراورده هایی امروزی اند. 

برند بتیس

برند بتیس با رویکردی نوین و تخصصی و با هدف ارتقاء سطح کیفی محصولات در صنعت آرایشی و بهداشتی اقدام به تولید محصولات درموکازمتیک در چندین گروه تخصصی نموده است.محصولات بتیس بر پایه آخرین دستاوردها و کشوفات گیاهان دارویی و ترکیبات موثر طبیعی، با همکاری معتبرترین کمپانی ها و شرکت های اروپایی تولید کننده مواد اولیه و با جدیدترین فرمولاسیون روز دنیا تهیه و تولید می گردد. بتیس، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

سخنی با مدیرعامل

آقای دکتر علی علی یاری مدیر عامل محترم برند بتیس در گفتگویی صمیمانه با پوست نیوز، درباره  تولد دوباره "بتیس" توضیحاتی ارائه فرمودند.

بتیس در حدود هشت سال پیش از مادری به نام ببک متولد شد. در چند سال ابتدایی تولد به آرامی مراحل رشد خود را پشت سر گذاشت. در نیمه سال 1389، گروه جدیدی سرپرستی و هدایت این برند نوپا را بر عهده گرفتند. گروه مدیریت جدید بتیس با نوآوری هایی، بازسازی برند را انجام دادند که اولین نتایج آن تغییر لوگو و بسته بندی آن بود. تکمیل سبد محصول از دیگر اقدامات مدیریتی بود که هوشمندانه صورت پذیرفت. این تغییرات در جهت پیشبرد اهداف و رسیدن به کمال کیفیت و زیبایی انجام شد و همچنان ادامه دارد.
با پیشرفت تغییرات، بتیس به تدریج از شرکت ببک جدا شد و امروزه بعنوان شرکتی مستقل، جوان و پویا مشغول به فعالیت می باشد. در همان ابتدای تحولات مدیریتی بتیس، سه محصول جدید به خانواده بتیس اضافه شد. در سال 1390 بتیس،گامهای بلندتری برداشت و توانست 15 محصول دیگر به سبد کالای خود بیفزاید.
رشد چشمگیر بتیس به دلیل بهره گیری از دانش متخصصین توانمند داخلی و بکارگیری فرمولاسیون روز دنیا می باشد. مواد اولیه بکار رفته در فرمولاسیون محصولات بتیس، از بهترین کمپانی های اروپایی و کانادایی می باشد.
از اسفند سال 1391، به دلیل پاره ای از مشکلات در کارخانه، تولید محصولات این برند متوقف گردید. از ابتدای سال 1392 با مدیریت بر موجودی انبار به مدت 4 ماه با وجود عدم تولید محصول در کارخانه، محصولات بتیس در بازار وجود داشت ولی در تیر ماه 92 به اتمام رسید.

تولدی دوباره

در آبان ماه امسال محصولات بتیس بار دیگر به چرخه تولید وارد گردید. محصولات بتیس در کارخانه ژوکاردابیز تحت نظر کارشناسان متبحر صنایع آرایشی و بهداشتی کشور تولید می گردد. محصولات با کیفیت با قیمتی مناسب از شاخصه های برند بتیس است. ارائه قیمت مناسب محصولات بدین دلیل جزو اهداف بتیس قرار گرفت که بتوانیم به گروه بیشتری از جامعه خدمت رسانی کنیم. همکاران بتیس در تلاشند محصولاتی با کیفیت شایسته مخاطبان و مردم ایران زمین به آنان عرضه دارند.

معرفی گروه محصولات

محصولات بتیس در گروههای تخصصی زیر به بازار صنایع آرایشی و بهداشتی به بازار عرضه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بتیس مراجعه کنید:
www.mbpsales.com

و یا با شماره تلفن  :   ٠٩١٢٥١٥٧٤٥٥  تماس حاصل نمایید.

نوشتن دیدگاه