شنبه, 02 آذر 1392 ساعت 15:53
خواندن 3705 دفعه

نئودرم، برندی نوین برای مراقبتهای تخصصی از پوست

نئودرم NEUDERM برندی تخصصی  با محصولات مراقبت از پوست، پا به عرصه صنایع آرایشی و بهداشتی در ایران نهاد. محصولات نیودرم، با هدف پاسخگویی به نیاز های روز افزون مصرف كنندگان کرمهای مراقبت از پوست، به دست متخصصان و محققان ایرانی در شرکت آریان کیمیا تک طراحی و تولید گردید. محصولات برند نیودرم، در مجهز ترین و پیشرفته ترین کارخانه صنایع آرایشی و بهداشتی منطقه تولید میگردد.
فرمولاسیون بی نظیر محصولات این برند، حاصل دانش و تجربه اساتید و پژوهشگرانی متبحر، فرموله گردید و با تکنولوژی روز صنعت آرایشی و بهداشتی درهم آمیخت و محصولاتی با کیفیت بالا به بازار عرضه شد.  

تجربیات گرانقدر گروه صنعتی اكت ، كه حاصل 10 سال تجربه ی همكاری با زبده ترین متخصصین اروپایی و تولید موفق تحت لیسانس برند MY بود ، مدیران ارشد شركت را برآن داشت كه دیگر اكنون هنگام آن رسیده است كه ، برند جدیدی  از محصولات مراقبت از پوست و مو  خلق شود كه تمامی مراحل كار ؛ از تفكر خلق محصول گرفته تا بازاریابی و انتخاب سبد محصول (با استفاده از رهنمودهای برترین درماتولوژیستهای كشور ) و پس از آن ، فرمولاسیون محصولات و در نهایت ، طراحی و تولید و بسته بندی آنها بدست منخصصین گروه صنعتی اكت  صورت گیرد .

و بدینگونه بود كه برند نئودرم ، پا به عرصه ی وجود گذاشت .شعار این برند "حس اطمینان در یك قطره " Safety in a Drop می باشد كه به زیبایی در لوگو ،اقلام تبلیغاتی و كاتالوگهای این محصول تبلور پیدا كرده است .

پشتوانه های نیودرم

-    تولید در مدرن ترین و پیشرفته ترین مجتمع تولیدی ، تحقیقاتی محصولات  آرایشی و بهداشتی خاورمیانه
-    تولید بر اساس سیستم كیفیت ISO 9001
-    تولید بر اساس GMP مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی ایران
-    پشتیبانی از سوی آزمایشگاه های كاملا حرفه ای و مدرن و نیز واحد تحقیق و توسعه مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های آنالیز و سنجش كیفیت

تاییدیه های برند نیودرم

-    ارائه شده در كنگره های متخصصین پوست و موی كشور
-    تكیه بر تایید جامعه متخصصین پوست و مو
-    اولین برند ایرانی كه كلیه محصولات آن در آزمایشگاه درمولب مركز تحقیقات پوست دانشگاه علوم پزشكی  تهران مورد بررسی از نظر ایمنی و سلامت  قرار گرفته است

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در باره این برند می توانید به وب سایت رسمی این برند مراجعه نمایید .

www.neuderm.ir
نئودرم محصولات خود را در گروههای زیر به بازار عرضه نموده است.

-    کرم ضدآفتاب نئودرم هایلی پروتکتیو (محافظ قوی)

-    کرم ضدآفتاب نئودرم فاقد چربی هایلی پروتکتیو (محافظ قوی)

نوشتن دیدگاه