یکشنبه, 24 آذر 1392 ساعت 16:08
خواندن 3909 دفعه

معرفی محصولات لاین انار برند دکتر مورد

در حاشیه سیزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصان پوست ایران، برندهای معتبر آرایشی و بهداشتی محصولات خود را به پزشکان محترم متخصص پوست و مو معرفی کردند. در این میان برند دکتر مورد، این بار متفاوت از همیشه حضور بهم رسانید. محصولات دکتر مورد را معمولا با لاین ویتامین C می شناسیم. اما این بار برند دکتر مورد، لاین انار را به جامعه پزشکی معرفی کرد.
گفتگویی با مدیر برند محصولات دکتر مورد در ایران سرکار خانم بهاره بهار مست داشتیم تا با این برند به نام آرایشی و بهداشتی بیشتر آشنا شویم.

سرکار خانم بهاره بهارمست، مدیر برند محصولات دکتر مورد در ایران، درباره محصولات این برند شناخته شده آرایشی و بهداشتی توضیحاتی ارائه فرمودند.

Dr Baharmast02
محصولات برند دکتر مورد (Dr Murad ) آمریکایی است که به مدت سه سال است که وارد بازار ایران شده است. از بدو ورود به ایران, مورد توجه پزشکان به ويژه متخصصين پوست قرار گرفته است اين برند با اثرات درماني مناسب توانسته جايگاه خوبي را در بازار صنایع آرايشي و بهداشتي کسب کند. به جرات می توان گفت کمتر برندي در بازار ایران وجود دارد که داراي اين چنين اثرات درماني و زيبايي باشد و براي بيماري هاي پوستي به ويژه آکنه و لک اثربخش باشد.  از نقاط تمايز بسیار مهم اين برند CGMP و GMP می باشد و کلیه پتنت هاي درماني آن دارای شماره US patent است و مثل دارو، قابل رديابي هستند.

مولد برند دکتر مورد چه کسی است؟  

پديد آورنده اين برند آقاي دکتر Murad  مي باشد که هم درماتولوژيست هستند و هم داروساز و  بهترين ترکيبات را براي بيماران فرموله کرده اند . بنابراين محصولات فرموله شده ايشان بسیار اثربخش می باشد. آقای دکتر مورد Murad در پربيننده ترين شبکه هاي تلويزيوني مثل CNN ، VOA همواره برنامه های علمی دارند.
دکتر Murad اولین بار AHA را با PH=3.5 به دنیای مراقبت از پوست ارائه کردند. برند Murad درهر 5 قاره جهان حضور دارد. کلیه محصولات بر پایه دانش سلولارواتر ساخته شده اند و هایدریتور، ویتامین A و C و E و عصاره انار و شیرین بیان دارند.

محصولات پرطرفدار برند دکتر مورد چه محصولاتی می باشد؟

از جمله لاین های پر طرفدار این برند لاین ردنس تراپي Redness Therapy می باشد. امروزه شاهد آن هستیم که مردم زیادی از معضلاتی چون آکنه و حساسیت های غذایی رنج می برند که علت آن مصرف  غذاهاي مانند Junk Food و غذاهايي که فرآوري  شده می باشد. همچنین اغلب افراد در طول روز با موارد استرس زای زیادی مواجه هستند که اين موضوع سبب بروز عدم تعادل  هاي هورموني مختلف شده و راديکال هاي آزاد  با سرعت زیادی در بدن بوجود آیند. این امر علاوه بر اثرات مخرب آن در از بین بردن کلاژن و ..., باعث ایجاد حساسیت نیز می شود. ردنس تراپي با هدف از بین بردن این نوع حساسیت ها طراحي شده است.  
محصولات درمانی لاین ردنس تراپی دکتر Murad حاوی آزالئيک اسيد می باشد که قادر است روزاسه (Rosacea ) را درمان و کنترل کند و از عود مجدد و پيشرفت آن پيشگيري نماید. محصولات درمانی لاین آکنه دکتر Murad این خصوصیت ویژه را داراست که پس از درمان, بیماری و جوش مجددا برنمیگردد.
معمولا در درمانهای آکنه مشاهده شده است که پس از قطع مصرف دارو، بیماری مجددا عود می کند و بهبود دائمی میسر نمی شود. حال آنکه برند دکتر مورد (Dr Murad ) در لاین آکنه، اثربخشی دائمی دارد. در محصولات آکنه برند دکتر مورد (Dr Murad) به دلیل وجود هیدروژن پراکساید میکروانکپسوله  و ساليسيک اسيد از عود مجدد آکنه جلوگیری می شود.

سرکار خانم بهارمست لطفا کمي در رابطه با لاين ضد لک اين برند توضيح مي فرماييد؟ 

در گروه درماني لک، یکی از منحصر به فرد ترین محصولات دنیا با داشتن پتنت خاصي از ويتامين C ( با دوره ماندگاری 40 ساعت )  به بازار عرضه شده است.  این محصول حاوی 3 نوع ويتامين C محلول در آب و چربي و همچنین دارای هيدروکينون و آلفا هيدروکسي اسيد می باشد. این ترکیب فوق العاده سبب شده لک های مقاوم به درمان نیز که عمر کمتر از 8 سال دارند, درمان شوند.  لاین ویتامین C برند مورد در ایران بسیار معروف است و توسط پزشکان زیادی برای بیماران نسخه می شود. مزیت محصولات لاین ویتامین C دکترمورد، این است که در بافت چرب و آبی پوست نفوذ می کند و 50 برابر کلاژن سازی را افزایش می دهد و تغییرات مثبت پوست پس از 1 هفته نمایان می شود. ترکیبات ویتامین C دکترمورد، تترا هگزیل دسیل اسکوربات، سدیم اسکوربیل فسفات و چیتوزان اسکوربات می باشد که 90% جلوگیری از تخریب آسیبهای محیطی را انجام می دهد.  تمرکز کرم دور چشم ویتامین C دکتر مورد بر روی تیرگی زیر چشم است و دارای SPF 15 می باشد.

لاین انار دکتر مورد برای چه گروه سنی است و خصوصیت ویژه محصولات این لاین در چیست؟

لاین انار برند مورد، مخصوص نوجوانانی است که پوست مختلط ( T-Zone ) چرب دارند. انار قویترین آنتی اکسیدان طبیعت است.
محصولات لاین انار دکتر مورد، اثر قابض منافذ را دارند. گلایکولیک اسید و سالیسیلیک اسید دراین محصولات وجود دارد.

نوشتن دیدگاه