سه شنبه, 17 دی 1392 ساعت 16:17
خواندن 10362 دفعه

با محصولات برند اریکه بیشتر آشنا شویم

در نمایشگاه جانبی سیزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین پوست، برند اریکه محصولات خود را به پزشکان محترم متخصص پوست و بازدیدکنندگان معرفی کرد. محصولات آرایشی و بهداشتی اریکه از برندهای پرطرفداری می باشد که توانسته در مدت 4 سال حضورش در بازار ایران، مصرف کنندکان وفاداری را جذب نماید. از این رو گفتگویی صمیمانه با آقای دکتر بردیا حسینی، مدیریت محترم عامل این برند داشتیم. آقای دکتر حسینی ما را با این برند با کیفیت آرایشی و بهداشتی آشنا ساختند. نکته جالب توجه درباره برند اریکه، استقبال بی نظیر پزشکان متخصص پوست در غرفه اریکه بود که نشان از کیفیت بالای محصولات این برند می باشد.

پوست نیوز:  آقای دکتر حسینی لطفا درباره تاریخچه برند اریکه ، اصالت آن و زمان حضور آن در ایران توضیح بفرمایید.

ERIKEH محصول کارخانه داروسازی BAILLY- CREAT فرانسه است که در ژانویه سال 2009 وارد بازار فرانسه و سپس بازارهای جهانی شده است. این کارخانه در شهرک Bondoufle در نزدیکی شهر پاریس قرار دارد، ظرفیت تولید سالانه کارخانه 13200000 واحد محصول، با ارزش تقریبی 41 میلیون یورو است. مواد اولیه مورد استفاده در محصولات از کارخانه ها و شرکت های معتبر در فرانسه و سوییس خریداری می شود.
برند اِریکه یازدهم اردیبهشت سال 1388، با 24 قلم به بازار ایران وارد شد و اولین برندیست که تمامی محصولات آن با استفاده از تکنولوژی نانو تولید شده اند.

پوست نیوز: میزان استقبال پزشکان از این برند چگونه بوده است؟

خوشبختانه استقبال پزشکان از این محصولات با توجه به جذب سریع و تاثیر خوب (بواسطه نانو تکنولوژی) از اولین روز شروع به کار خوب بوده و همچنان بسیاری از تخصصین پوست از محصولات این برند در نسخه های خود استفاده می کنند.

پوست نیوز: آقای دکتر حسینی، نقاط قوت برند اریکه را چه می دانید؟

استفاده از نانو تکنولوژی در تولید محصولات
قدرت جذب فوق العاده بالا
تنوع ترکیبات موثره هر محصول
قیمت مناسب با توجه به کیفیت خوب

پوست نیوز: محصول برتر خود را چه محصولی میدانید؟

برتری دادن یک محصول باید با ملاک و مبنای سنجش خاص صورت گیرد.
از نظر استقبال مصرف کنندگان: شامپو وسرم ریزش مو، کرم های ضد آفتاب رنگی، لوسیون مرطوب کننده و پن ضد آکنه
از نظر پزشکان متخصص پوست: کرم دور چشم ضد پف و تیرگی، سرم ضد چروک انرژی بوستر،  پن، لوسیون و کرم ضد لک

پوست نیوز: برند اریکه در چه لاینهایی وارد بازار ایران شده است؟

محصولات مو، ضد لک ها، محصولات آنتی آکنه، محصولات ترمیم کننده و بازسازی کننده پوست های حساس، محصولات ضد چروک و کرم های ضد آفتاب

پوست نیوز:    محصولات این برند را از کجا می توان تهیه کرد؟

محصولات اِریکه را می توان از اکثر داروخانه های معتبر کشور خریداری کرد

پوست نیوز: آیا برنامه خاصی برای آینده جهت توسعه برند اریکه در پیش دارید که دانستن آن برای مردم خوشحال کننده باشد؟

برنامه توسعه برند توسط کارخانه و لابراتور آن مشخص می شود و امکان مداخله مسقیم نمایندگی ایران در سیاست های کلی وجود ندارد.
اما مژده برای مصرف کنندگان ایرانی، این می تواند باشد که در سال 1393 ، 8 قلم محصول جدید یه سبد کالایی اِریکه در ایران افزوده خواهد شد و یکی از پر تقاضاترین محصولات(کاندیشنر موهای آسیب دیده) که در حال حاضر در ایران موجود نیست هم در این سبد جدید وجود دارد.
تمامی همکاران و مصرف کنندگان می توانند سوالات و نظرات خود را از طریق پست الکترونیکی ، با ما در میان بگذارند و با بازدید از سایت شرکت تینافرین قشم با دیگر برندها و دیگر محصولات این مجموعه نیز آشنا شوند.
 www.tinafarin-qeshm.com

 

نوشتن دیدگاه