شنبه, 10 اسفند 1392 ساعت 16:25
خواندن 1246 دفعه

لمس لطافت طبیعت با محصولات گیاهی شون

برند گیاهی شون (Schon) در راستای اطلاع رسانی ویژگیهای محصولات خود و آشنایی نزدیک مردم با نمونه محصولات، برنامه سمپلینگ را در دو پاساژ قائم و میلاد نور در تهران برگزار کرده است. برند شون، زیبایی به سبک طبیعت را به پوست و مو هدیه می دهد. محصولات این برند کاملا گیاهی می باشد و شامل گروه محصولات مراقبت از مو، مواقبت از پوست، مراقبت از آفتاب و مراقبت از بدن می باشد.

به گزارش خبرنگار "پوست نیوز"، در غرفه شون واقع در طبقه همکف پاساژ میلاد نور و طبقه پنجم پاساژ قائم، نمونه محصولات بصورت رایگان به علاقمندان هدیه داده می شود تا مشتریان بتوانند حس طراوت حاصل از استفاده از محصولات را بطور واقعی و از نزدیک لمس کنند. در گفتگو با مجریان طرح سمپلینگ برند آرایشی و بهداشتی "شون"، توضیحاتی درباره محصولات این برند گیاهی شنیدیم که به شرح زیر می باشد:
ضدآفتابهای شون، حاوی عصاره بابونه می باشد که برای پوستهای چرب و همچنین پوستهای نرمال تا خشک محصولاتی جداگانه ای دارد. این ضدآفتابها، در انواع بدون رنگ و رنگی (کم رنگ و پر رنگ) می باشد که دارای محافظت از آفتاب بسیار خوبی (SPF 50+) می باشد. وجود عصاره بابونه در این کرمها، خاصیت التیام بخشی را به کرم ضدآفتاب می بخشد. انواع فاقد چربی کرمهای ضدآفتاب شون، علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز پوست، ترشح غدد چربی پوست را کنترل می کند و از ایجاد براقیت ناشی از چربی ناخوشایند و اضافی بر روی پوست، جلوگیری بعمل می آورد. انواع رنگی ضدآفتابهای شون، پایه مناسبی برای آرایش روزانه می باشد.

شامپوهای شون شامل شامپو انار، شامپو رزماری، شامپو آووکادو، شامپو جینسینگ و کراتین وشامپوی چای سبز و نعنا می باشد. شامپو انار شون، باعث براق شدن و درخشندگی موها می شود و شامپو رز و رزماری شون، شامپویی است که ضد ریزش مو و تقویت کننده موی سر می باشد. عصاره گیاه رزماری، سبب تحریک فولیکول مو می شود و افزایش رشد موها را به ارمغان می آورد. در غرفه سمپلینگ شون، نمونه شامپوی آووکادو نیز در معرض نمایش گذاشته شده است. این شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده می باشد و رطوبت رسان ساقه مو است. با استفاده از این شامپو، لطافت مخملین از دست رفته موها بازگردانده می شود.

در ادامه ی گفتگوی خبرنگار پوست نیوز با پرسنل مستقر در غرفه سمپلینگ شون، کرم های مرطوب کننده شون معرفی گردید. کرم دست با عصاره بادام مناسب برای پوستهای نرمال تا خشک است که باعث نرمی و لطافت پوست می گردد. کرم آووکادوی شون حاوی ویتامین A,D,E می باشد. آووکادو خاصیت آبرسانی پوست و آنتی اکسیدانی دارد.
در کاتالوگ ارائه شده در غرفه سمپلینگ شون، محصولات مراقبت از بدن با نامهای "کره بدن انگور" ، "کره بدن انبه" ، "کره بدن قهوه" ، "کره بدن سیب" ، "کره بدن لیمو شیرین" و "کره بدن شی باتر و وانیل نیز ملاحظه شد. در مورد تفاوت کره با کرم اینطور توضیح دادند که خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی کره، 65% بیشتر از کرم می باشد که این نکته ای بسیار مهم برای مراقبت از پوست می باشد. کره لب لیمو، تنبه و قهوه نیز به زودی وارد ایران خواهد شد.

نوشتن دیدگاه