چهارشنبه, 14 اسفند 1392 ساعت 16:34
خواندن 1351 دفعه

حضور موفقیت آمیز برند "دکتر مورد" ( Dr Murad ) در نمایشگاه ICAAM دبی

برند دکتر مورد( Dr Murad )، یکی از برندهای مشهور آرایشی و بهداشتی بین المللی می باشد که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. محصولات برند دکتر مورد ( Dr Murad ) به دلیل قیمت بالا و البته کیفیت فوق العاده اش، مشتریان خاص خود را دارد.
در نمایشگاه جانبی کنگره ICAAM دبی شاهد حضور این برند محبوب جهانی بودیم. امسال، ششمین کنگره بین المللی زیبایی  و آنتی ایجینگ در تاریخ 5 و 6 دسامبر 2014 در دبی برگزار گردید. در این کنگره بیش از 1000 نفر از سرشناسان صنعت کازمتیک و زیبایی شناسی شرکت کرده بودند. در نمایشگاه جانبی این کنگره، غرفه برند دکتر مورد ( Dr Murad ) نیز به چشم می خورد که با استقبال زیادی از سوی بازدیدکنندگان روبرو بود.
شرکت Hourad مجری برگزاری برند دکتر مورد ( Dr Murad ) در این نمایشگاه بود که این کار را به بهترین نحو به انجام رسانید. در جاهای مختلف نمایشگاه بنرهایی از این برند آرایشی و بهداشتی موفق دیده می شد. بازدید کنندگان از نزدیک با محصولات این برند آشنا شدند و توضیحاتی در مورد هر یک از محصولات به آنها داده می شد.

محصولات برند دکتر مورد (Dr Murad ) آمریکایی است که به مدت سه سال است که وارد بازار ایران شده است. پدید آورنده این برند آقای دكتر Murad  می باشد كه هم درماتولوژیست هستند و هم داروساز و  بهترین تركیبات را برای بیماران فرموله كرده اند . این برند موفق محصولاتی در گروه پاک کننده ها، درمان کننده ها، مرطوب کننده ها، تونرها، ماسک ها و دور چشم را در ایران به مردم عرضه کرده است. بطور کلی محصولات دکتر مورد در لاین های زیر وارد بازار ایران شده است:

- آکنه
- ایج ریفرم
- وایتالیک
- ری سرجنس
- ردنس تراپی
- ضدآفتاب و ضدچروک
- مراقبت از بدن
- وایت بریلیانس
- هایبرید

نوشتن دیدگاه