دوشنبه, 08 ارديبهشت 1393 ساعت 18:46
خواندن 1138 دفعه

برنامه های جدید سینره در سال 1393

پوست نیوز افتخار گفتگو با آقای دکتر شاهینی، مدیرعامل محترم شرکت پخش طبیعت زنده ایرانیان که پخش محصولات سینره را عهده دار می باشد، را یافت. در این گفتگو آقای دکتر شاهینی، خبرهای خوشی برای طرفداران این برند محبوب آرایشی و بهداشتی ایرانی در سال جدید داشتند. از این رو از خوانندگان پوست نیوز و همچنین مصرف کنندگان سینره دعوت می کنیم، از صحبتهای ایشان که در زیر آورده شده است، بهره برند.

پوست نیوز: آقای دکتر شاهینی، ضمن تشکر از وقتی که در اختیار ما گذاشتید، برای طرفداران سینره بفرمایید که در سال 93 چه برنامه هایی برای مشتریان دارید؟

دکتر شاهینی: قبل از هر چیز تشکر میکنم از طرفداران و مصرف کنندگان سینره که در سال گذشته برند سینره را بعنوان برند محبوب ایرانی صنایع آرایشی و بهداشتی انتخاب کردند. این موفقیت، مسئولیت ما را بیشتر می کند و ما را بر آن داشت به پاس این انتخاب، برنامه های خوبی را در سال 93 تدارک ببینیم.
برند سینره در حدود 10 سال است که پا به عرصه صنعت آرایشی و بهداشتی نهاده است. در سه سال اول فعالیت، تمرکز کارشناسان شرکت بر روی بخش تحقیقات و فرمولاسیون بود تا اطمینان حاصل شود که محصولی با کیفیت وارد بازار خواهد شد. پس از آن سینره با محصول "هیر تونیک" وارد بازار شد که یکی از محصولات پرطرفدار سینره است و در واقع محصول پایه سینره شناخته می شود. با توسعه محصولات "مراقبت از مو" و آگاهی از تفاوت الگوی ریزش موی بانوان و آقایان، محصولات تخصصی هر گروه در سبد محصولات سینره قرار گرفت. علاوه بر لوسیون، سرمهای ریزش مو نیز از سینره فرموله گردید که در سال جدید وارد بازار خواهد شد. در واقع سرمهای ضد ریزش مو، اولین عیدی سینره به طرفداران و مردم گرانقدر ایران می باشد.

پوست نیوز: آقای دکتر، از دیگر محصولات پرطرفدار سینره که در طی این سالها، عکس العمل خوبی از جانب مصرف کنندگان در برابر این گروه محصول دیده اید، نام ببرید.
دکتر شاهینی: از دیگر محصولات پرطرفدار سینره محصولات ضدآکنه می باشد که اثر بخشی آن بر مصرف کنندگان ثابت شده است. در محصولات ضدآکنه سینره، برای اولین بار، تی تری اویل بعنوان ماده موثره استفاده شده است. تا به حال تحقیقات زیادی بر روی خاصیت ضدآکنه بودن این ماده انجام شده بود ولی سینره توانست اولین برندی باشد که این ماده موثره را به محصول تبدیل کند.

پوست نیوز: سبد محصولات سینره، چه گروه کالاهایی دارد؟

دکتر شاهینی: محصولات برند سینره به دو دسته "مراقبت از مو" و "مراقبت از پوست" تقسیم می شود. در گروه محصولات مراقبت از مو، هیر تونیک شاخص ترین آنهاست و در کنار آن ترمیم کننده مو قرار می گیرد. محصولات عمومی مو هم شامل انواع شامپوها از جمله شامپو جوانه گندم، شامپوی تقویتی، شامپوی تثبیت رنگ مو، شامپوی حجم دهنده ی مو، شامپوی مخصوص موهای خشک و چرب می باشد. در سال جدید انواع شامپوهای تخصصی خانمها و آقایان نیز وارد بازار خواهد شد. این فرمولاسیون جدید و این نوع تقسیم بندی در محصولات مراقبت از مو، ناشی از تحقیقاتی است که نتیجه آن تفاوت در الگوی ریزش موی مردانه و زنانه را نشان داد.

گروه دیگر محصولات سینره، محصولات مراقبت از پوست است. در فصل تابستان محصولاتی مانند ضدآفتابها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و در فصول سرد سال کرمهای تخصصی دور چشم، لیفتینگ، ضدچروک و مغذی بیشتر مصرف می شود. در سال گذشته با شروع فصل سرما برنامه ای ویژه برای مشتریان دارای سن بالای 40 سال داشتیم که در آن محصولات کرمهای لیفتینگ، مغذی، دور چشم و ضد چروک برای مادران درنظر گرفته شد. این برنامه ویژه هم از طریق اینترنت و هم از طریق توزیع در داروخانه ها به اطلاع مردم رسانیده شد.

 در شب یلدا، هدایای ویژه ای به مصرف کنندگان سینره در این گروه سنی هدیه داده شد. برنامه ویژه ای که برای مادران بالای 40 سال سن در نظر گرفته شد، با استقال  بی نظیر مردم مواجه شد. لذا تیراژ تولید این گروه محصولات را بالا بردیم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریانمان باشیم. ارائه محصولات این گروه سنی و معرفی آن به مردم، در فروشگاههای هایپر استار و برخی از داروخانه های منتخب انجام شد.

پوست نیوز: در سال 93، خبرهای خوش دیگری هم برای مردم دارید؟

خبر خوب دیگر برای طرفداران و مصرف کنندگان سینره این است که در سال جدید، برند آرایشی با پایه گیاهی توسط این شرکت وارد بازار خواهد شد. کارخانه تولید محصولات آرایشی این شرکت از نظر تجهیزات و مکانیزه بودن در سطح خاورمیانه کم نظیر است. در کنار این کارخانه خط مکمل های غذایی سینره نیز راه اندازی خواهد شد. در گذشته سینره مکمل غذایی ساپلازمد را داشته است که سطح رضایت بالایی در بین مردم داشت. از این رو بر آن شدیم تا این گروه از محصولات را نیز کامل کنیم و در اختیار طرفداران آن قرار دهیم.

پوست نیوز: چه پارامتری را در محصولات سینره می توانید نام ببرید که در بطن برند سینره قرار دارد و جزو آرمانهای شرکت شما می باشد؟

دکتر شاهینی: هنگامی که پایه های یک محصول جدید از سینره بنا نهاده می شود، هدف اصلی کیفیت بالای محصول، اثربخشی و رضایت مشتری مدنظر قرارداده می شود. احترام به کیفیت کالا، از ارکان اصلی سینره محسوب می شود. در سینره کیفیت محصول فدای هیچ پارامتر دیگری نمی شود و همیشه در درجه اول اهمیت قرار دارد.

پوست نیوز: آیا تا به حال سعی کرده اید که بدانید مردم راجع به برند شما چه فکری می کنند و در واقع تصویر ذهنی که در این سالها در مردم ساخته اید چه بوده؟

دکتر شاهینی: بله. در تحقیقاتی که داشتیم، از طیف وسیعی از مردم درباره برند سینره نظر سنجی شد و خوشبختانه نتایج این تحقیق، رضایت بخش بوده است. مردم سینره را برگرفته از طبیعت و به رنگ سبز میدیدند و این امری خوشایند برای مدیران شرکت بود چراکه نشان داد در مسیر رسیدن به اهدافمان گامهای موثری برداشتیم. در این تحقیق سینره برندی مهربان، آرام و متین از نظر مردم معرفی شد. همچنین مردم،پرسنل سینره را افرادی تحصیلکرده و با توان علمی بالا میدیدند. این امر ثمره تلاشی است که ما در مقوله آموزش و افرادی که اطلاعات محصول را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند، داشتیم.

پوست نیوز: کانالهای ارتباطی سینره با مردم چیست؟ مردم از چه طرقی می توانند با شما در ارتباط باشند؟

دکتر شاهینی: معمولا پزشکان محصولات سینره را به مراجعینشان تجویز می کنند و مردم می توانند اطلاعات مورد نیازشان را از آنها بپرسند. علاوه بر آنها، مشاورین سینره در برخی از داروخانه ها حضور دارند تا پاسخگوی سوالات مردم باشند. سینره همچنین در فضای مجازی اینترنتی از طریق وب سایت رسمی سینره و شبکه های اجتماعی حضور دارد. مصرف کنندگان محصولات سینره براحتی قادرند با کارشناسان این شرکت از طریق اینترنت و تلفن ارتباط برقرار کنند.

پوست نیوز: آیا برند سینره در شهرستانها نیز حضور دارد؟ مردم سراسر ایران می توانند از محصولات این برند بهره برند؟

دکتر شاهینی: خوشبختانه محصولات سینره بطور وسیعی در سراسر ایران توزیع می شود و مردم در هر جای ایران که باشند قادرند براحتی محصولات این برند را تهیه نمایند. سیستم توزیع سینره آنقدر جامع بوده که موفق به دریافت جایزه دیاموند شده است. جایزه دیاموند به شرکتهایی تعلق می گیرد که سیستم پخش و توزیع پیشرفته و کاملی داشته باشند و بتوانند مناطق وسیعی از کشور را تحت پوشش قرار دهند.

پوست نیوز: طراحی بسته بندی سینره به چه صورت است؟ اخیرا مشاهده شده است که محصولات سینره با طراحی جدید وارد بازار می شود.
طراحی بسته بندی محصولات سینره بر اساس سلایق و پیشنهادات مشتریان و همچنین الزامات قانونی می باشد.
طرح بسته بندی قبلی بر اساس طراحی معماری ایرانی بود که بر آن هم به پیشنهاد مشتریان بود. اخیرا محصولات سینره با طرح بسته بندی جدید به بازار عرضه شده است و خواهد شد که این کار با هدف نزدیک شدن به طرح محصولات بین المللی سینره انجام شده است. از موفقیت های دیگر برند سینره، صادرات محصولات و حضور در بازارهای جهانی می باشد. علاقمندان می توانند  فعالیت های بین المللی سینره را در سایت www.mycinere.com دنبال کنند.

پوست نیوز: شنیده ایم که برند سینره بخشی از درآمد خود را به امور خیریه اختصاص می دهد. آیا این موضوع صحت دارد؟

دکتر شاهینی: بله. برند سینره همواره تلاش می کند مسئولیت اجتماعی خود را در کمک به امور خیریه به خصوص موسسه محک به بهترین نحو انجام دهد. امید است روزی فرا رسد که هیچ کودکی درمانده ی هزینه های درمان بیماری اش نباشد.

نوشتن دیدگاه