چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1393 ساعت 18:52
خواندن 1996 دفعه

گامهای بلند برند فیس دوکس به سوی جهانی شدن

در ابتدای سال 93 بر آن شدیم بار دیگر از برند خوش نام و پرطرفدار فیس دوکس یادی کنیم. از این رو گفتگویی داشتیم با آقای دکتر محمد بقایی، مدیرعامل محترم فیس دوکس تا ایشان مصرف کنندگان فیس دوکس را از پیشرفت های این برند در عرصه صنعت کازمتیک، آگاه سازند. فیس دوکس پله های ترقی را با مرحمت خداوند و زحمت همکاران پرتلاشش طی می کند. با آرزوی موفقیت های پی در پی برای این برند محبوب ایرانی.

سال جدید، محصولی جدید از فیس دوکس

فیس دوکس شروع سال جدید را با تولید یک محصول جدید آغاز کرد. این محصول، پن درماتولوژیک اسکراب است که لوفازوم نام دارد. نام این محصول، برگرفته ازذرات لوفاست. لوفا همان چیزی است که در ایام قدیم از آن لیف درست می کردند. این ذرات پوست بدن را اسکراب میکند. پن اسکراب فیس دوکس ویژگی منحصر بفردی دارد که آن را از اسکراب های دیگر متمایز می کند.
لایه برداری معمولا به دو طریق متداول است. یک نوع لایه برداری فیزیکی که همان اسکراب کردن است و دیگری لایه برداری شیمیایی یا همان پیلینگ است. در پن اسکراب فیس دوکس، لایه برداری از دو طریق انجام می پذیرد. هم از طریق فیزیکی توسط دانه های اسکراب و هم از یک ماده خاص به نام پرفکشن پپتاید که محصولی از شرکت میبل سوسیس است. این ماده پیلینگ بایولوژیک انجام می دهد. این ماده اتصال بین سلولی سلولهای مرده سطح پوست را می شکند و در اثر آن سلولهای مرده ریزش پیدا می کنند. با این کار جوانسازی و لایه برداری پوست سرعت بیشتری پیدا می کند.

این محصول برای صورت و گردن مورد استفاده قرار میگیرد. دانه های اسکراب در این محصول با سایز بسیار خاصی طراحی شده اند بطوریکه لطافت لازم برای استفاده در منطقه صورت را داشته باشد و خودش باعث ایجاد مشکل در سطح پوست نگردد. گاهی اوقات دیده شده است که در محصولات اسکراب، دانه های اسکراب، سطح پوست را می آزارد و مشکلاتی را برای صورت بوجود می آورند. در پن لوفازوم فیس دوکس، این موضوع کاملا درنظر گرفته شده است.
نحوه استفاده از این محصول با پنهای دیگر متفاوت است. معمولا برای استفاده از پن ها، بر روی دست کف درست می شود و به صورت مالیده می شود ولی پن لوفازوم اسکراب فیس دوکس می بایست مستقیما بر روی صورت مالیده شود. سایش پوست در اثر تماس مستقیم پن با صورت باید 5 تا 10 ثانیه ادامه داشته باشد و سپس با آب شستشو داده شود.

فیس دوکس در عرصه بین الملل

از دیگر خبرهای مهم فیس دوکس، حضور این برند در نمایشگاه بیوتی ورد دبی در خرداد ماه سال جاری می باشد که بواسطه آن، برند فیس دوکس فعالیت های صادرات و حضور در عرصه بین الملل را آغاز خواهد کرد. فیس دوکس تا کنون از 7 کشور تقاضای عرضه محصولاتش را داشته است ولی تاکنون به دلایلی غیر از موضوع کیفیت و اثربخشی کالا، این کار انجام نشده بود.

در نمایشگاه دبی ضمن اینکه اعلام می کنیم فیس دوکس محصولی کاملا ایرانی است، به شرکت های مستقر در دیگر کشورها اعلام میکنیم که می توانید فیس دوکس را بصورت تحت لیسانس در کشور خودتان تولید کنید یا اینکه در ایران به سفارش کشورهای دیگر تولید شود. دیگر اینکه در صورت برقراری توافقات، فیس دوکس ساخت ایتالیا، تحت لیسانس فیس دوکس ایران عرضه خواهد شد. بطور مثال در صورتیکه شرکتی متقاضی فروش محصولات فیس دوکس در عربستان باشد، می تواند این محصول را در کشور ایتالیا و تحت لیسانس فیس دوکس ایران تولید کند. این استراتژی حرکتی نوین در صنعت کازمتیک ایران می باشد.

فعالیتهای علمی فیس دوکس و حضور در کنفرانسهای بین المللی

علاوه بر محصولات متنوعی که برند فیس دوکس در سال 93 به بازار عرضه خواهد کرد، امسال سال بسیار پرکاری برای مجموعه ی فیس دوکس خواهد بود. از جمله اینکه در عرصه های علمی بین المللی حضور فعالی را خواهیم داشت. در اواخر شهریور ما در کنگره جهانی IFCC (International Federation of Clinical Chemistry)  در پاریس شرکت خواهیم کرد. علاوه بر ارائه مقاله در این کنفرانس، آقای دکتر محمد بقایی، مدیرعامل محترم فیس دوکس، داور بین المللی ممیزی مقالات علمی در زمینه نانو تکنولوژی می باشند. تا کنون 30 مقاله در این کنگره مورد داوری آقای دکتر بقایی قرار گرفته است. در ماه نوامبر، آقای دکتر بقایی سخنرانی در In-cosmetics تایلند خواهند داشت. پس از آن در ورشوی لهستان نیز سخنرانی خواهند داشت.

عرضه محصولات فیس دوکس

فیس دوکس در سال جدید در حدود 10 محصول جدید در زمینه مراقبت از پوست به بازار عرضه خواهد کرد. تستر 4 محصول از محصولات فیس دوکس در خرداد ماه به داروخانه ها عرضه خواهد شد و مردم می توانند آنها را بطور رایگان از مشاورین داروخانه ها تهیه کنند. برای احترام بیشتر به مصرف کنندگان که صاحبان اصلی فیس دوکس هستند، تمامی تستر ها در تیوبهای کوچک مشابه بسته بندی اصلی محصول عرضه می گردد.

بالابردن آگاهی عمومی مراقبت از پوست

فیس دوکس طرحی نو در زمینه بالابردن آگاهی مردم  دارد بدین نحو که در فرهنگسراهای تهران، برنامه های آموزشی مراقبت از پوست و رعایت نکات بهداشتی پوست بطور رایگان برای مردم برگذار می کند. نگاه اصلی این آموزش ها، آگاهی برای پیشگیری و شیوع سرطان های پوستی می باشد.

لینک های مرتبط :

- وب سایت رسمی FaceDoux

- وب سایت شخصی دکتر محمد بقایی

نوشتن دیدگاه