شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 11:53
خواندن 2358 دفعه

VICHY به ایران آمد

در روزگاران قدیم چشمه ای با منبع آتشفشانی در منطقه ویشی فرانسه وجود داشت. خواص ضدالتهابی و ضد قرمزی آب این چشمه آن را به مرکز توجه عموم تبدیل نمود. مردم آن ناحیه جهت استحمام به سراغش آمدند و به دلیل تاثیرات شگفت آور آن بر روی پوست، آب چشمه را وقف خدای زیبایی یعنی ونوس می کردند.
اما آنچه سرآغاز تولد برند ویشی شد، بروز اتفاق عجیب میان جورج گورین صاحب یک کمپانی بزرگ عطر و دکتر هالر مدیر موسسه آب گرم ویشی در سال 1931 بود. این دو پس از ملاقات یکدیگر دریافتند که زخم پای جورج گورین به کمک آب چشمه ویشی بهبود یافت. پس از این رویداد و انجام تحقیقات گسترده هر دو مصصم به تاسیس کمپانی ویشی شدند. ویشی مبتکر اولین کرم ضدچروک، اولین درمان سلولیت، اولین محصولات مراقبت از پوستهای آکنه دار و لک دار در جهان است.

برند ویشی در ایران - پوست نیوز - VICHY

شرکت کوبل دارو پس از یک سال مذاکره با کمپانی فرانسوی VICHY، موفق به دریافت مجوز نمایندگی این برند در ایران شد. این شركت در زمینه واردات, ثبت, معرفی و پخش داروهای تخصصی و عمومی از سال 1380 تا کنون فعالیت دارد و به دلیل اعتبار، شهرت تجاری، توانایی و صلاحیت لازم ، موفق به دریافت نمایندگی این برند مشهور جهانی گردید. نمایندگی ویشی در ایران محصولات VICHY را در گروههای زیر وارد ایران کرده است:
محصولات محافظت از پوست در برابر آفتاب
محصولات مراقبت از مو
محصولات پاک کننده و تونیک
محصولات مراقبت از پوستهای خشک و حساس
محصولات مراقبت از پوستهای چرب و آکنه دار
محصولات ضدچروک و لیفتینگ
آب درمانی چشمه ویشی

نوشتن دیدگاه