بلاگر پوست نیوز

بلاگر پوست نیوز

چهارشنبه, 09 آبان 1397 ساعت 11:51

محصولات مای، گامی فراتر از مرز

 

در بازار پر تنش این روزها و خبرهایی که بویی از امید در بهبود اوضاع اقتصادی کشور ندارد، گاهی خواندن خبری مسرت بخش لبخندی بر لبان ما می نشاند که ناشی از احساس تقدیر و تحسین بزرگمردانی است که دست در دست هم داده اند تا سفره هایی را که برای جوانان این کشور پهن کرده اند را باز نگه دارند. این روزها در میان تازه های آرایشی و بهداشتی، نام برند "مای" به مدیریت مهندس علیرضا کیانی ،صادرکننده نمونه سال 97 را مشاهده میکنیم. صادرات در دنیای آرایشی و بهداشتی افتخار بزرگ برند مای و مجموعه آریا کیمیا تک است که دست یافتن به آن حاصل تلاش گروهی و رهبری هوشمندانه آقای مهندس علیرضا کیانی است.

دنیای رقابت، پیچیدگی های خاصی دارد. رقابت در بازار محصولاتی که مشتریان وفادار دارند و تنوع برندها در آنها بسیار زیاد است، به مراتب پیچیده تر از محصولات دیگر است. در بازار آرایشی و بهداشتی، به دلیل تنوع بسیار زیاد برندهای متعددی که در دنیا وجود دارد، سربلند کردن و دیده شدن، نه تنها همت، بلکه غیرت می خواهد. در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران، عوامل زیادی دست به دست هم میدهند تا برندی در حوزه آرایشی و بهداشتی، بتواند بر روی میز آرایش مشتری بنشیند. چه برسد به آنکه قدم به آن سوی مرزها نیز بگذارد.

براستی در این شرایط سخت کسب و کار و با وجود موانع قانونی، تحریم ها و ... چه اتفاقی می افتد که یک برند هم می تواند در بازار داخل موفق باشد و هم در بازار خارج از کشور؟ پرداختن به صادرات در وضعیت بی ثبات فعلی، کار چندان آسانی نیست. با این حال بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد که بدانیم چه شرکت‌هایی توانسته‌اند در این بحران اقتصادی در ردیف صادرکنندگان برتر کشور قرار گیرند. براستی برای سرمایه گذاران این شرکها بسیار راحتتر نبود اگر سرمایه خود را در جاهای کم ریسک و بی زحمت می سپردند و آسوده و بی دغدغه روزگار میگذراندند؟ جای فکر دارد که چه چیزی به آنها انرژی قدم گذاشتن در مسیر پر تنش تولید و توزیع و صادرات می دهد؟؟

Aryankimiatech

در لیست صادرکنندگان نمونه سال، نام "آریان کیمیا تک" دیده می شود که در کارنامه خود خلق برندهای پرطرفدار ایرانی مانند "مای" ، "شون" ، "کالیستا" و "نئودرم" را دارد. آریان کیمیا تک با مدیریت موفق جناب آقای مهندس علیرضا کیانی، سبد محصولات کاملی در حوزه مراقبت از پوست، مراقبت از مو، آرایشی و زیبایی ارائه نموده است که تجربه محصولات با کیفیت و اثربخش را نه با قیمت بالای برندهای خارجی، بلکه با قیمتهای بسیارمناسب برای مردم رقم زده است. ردپای گیاهان در محصولات برند "شون"، سر تایید تکان دادن پزشکان در برند "نئودرم" ، رقص رنگها در "کالیستا" و گسترده تنوع محصولات اثربخش در "مای" نشان از نگاه جامع و تلاش ثمربخش دست اندرکاران این بخش خصوصی دارد.

Aryanlogo

خداقوت میگوییم به تلاشگرانی که علاوه بر کسب محبوبیت های داخلی، به آنسوی مرزها نیز قدم گذاشتند و در رقابت برندهای بین المللی مطرح دنیا جسورانه میجنگند.

امید است همان خدایی که آنها را وسیله ای برای روزی رسانی گروهی از افراد این مرز و بوم قرار داده است، پشتیبانشان باشد تا از پس گامهای بلند و پرقدرتی که برمیدارند، بر بیایند.

شنبه, 15 ارديبهشت 1397 ساعت 15:54

درمان خانگی آکنه (جوش)

 
بسیاری از افراد تمایل به درمان های ساده ی خانگی برای معضل آکنه (جوش) دارند. در این مقاله یک راهکار خانگی برای درمان جوشهای التهابی بیان میکنیم. برای آنکه از درمان این روش خانگی اطمینان حاصل کنیم، ابتدا باید بدانیم که جوش چرا بوجود می آید و این راهکار چگونه باعث درمان جوش می شود.
چه چیزی باعث می شود جوش بزنیم؟
آکنه (جوش) زمانی بوجود می آید که چربی اضافه ترشح شده از پوست منافذ پوست را مسدود کند. چربی مسدود شده در سلول پوست باعث رشد باکتری آکنه (Propionibacterium acnes, or P. acnes.) که بصورت طبیعی در سطح پوست وجود دارد، می شود. رشد باکتریوم آکنه باعث ایجاد زائده سفید رنگ ملتهب (جوش) می شود. گاهی اوقات این التهاب در سطح پوست در اثر مجاورت با هوا اکسید و سیاه رنگ می شود و جوش سرسیاه را بوجود می آورد. 
 

چگونه آکنه را با یک درمان خانگی از بین ببریم؟

 
برای درمان آکنه باید باکتری مولد آکنه را از بین ببریم. تحقیقات نشان داده است که اسیدهای ارگانیکی که در سرکه سیب وجود دارند، باعث از بین بردن باکتریوم آکنه می شود. اسید ساکسینیک که در سرکه سیب وجود دارد،  التهاب ایجاد شده از باکتری مولد آکنه را از بین می برد. اسید لاکتیک موجود در سرکه سیب می تواند جای جوش را هم بهبود دهد. 
استفاده از سرکه سیب، جریان چربی اضافی پوست را خشک میکند و سبوم پوست کنترل می شود. لذا جوش زدن متوقف می شود.
 

چگونه سرکه سیب را برای درمان جوش استفاده کنیم؟

 
ابتدا صورت خود را از آرایش و آلودگی های محیط پاک کنید. این کار را می توانید با یک شوینده مناسب مخصوص پوست چرب انجام دهید. سپس یک قاشق سرکه سیب را با سه قاشق آب مخلوط کنید و در یک فنجان تمیز بریزید و هم بزنید. پنبه را آغشته به سرکه سیب رقیق شده کنید و روی صورت بمالید. 
از آنجاییکه احتمال ایجاد حساسیت با سرکه سیب زیاد است، تنها به مدت 30 ثانیه آن را روی پوست نگه دارید سپس آبکشی کنید. این کار را دوبار در طول روز انجام دهید و به مدت دوماه این کار را ادامه دهید.
 

در ابتدا نقش آبرسان و مرطوب کننده را توضیح می دهیم .
آب پوست با توجه به میزان آبی که در طول روز می نوشید تآمین می شود، و افرادی که به میزان کافی آب نمی نوشند یا طولانی مدت در معرض نور خورشید هستند و تعرق زیاد دارند ، آب پوستشان را از دست میدهند و این مسئله باعث میشود که خاصیت ارتجاعی پوست از دست برود و پوست مستعد چین و چروک و پیری زود رس بشود .پوست این افراد نیاز به آبرسان دارند.

اما افرادی که به طور مداوم از شوینده ها و مواد پاک کننده استفاده میکنند مانند خانم های خانه دار و افرادی که صورت خود را بسیار میشویند مخصوصا باصابون، یا بعضی از درمان های آکنه مثل روآکوتان باعث می شود رطوبت پوست از بین رفته و پوست خشک گردد. همچنین عوامل دیگر مانند آب و هوای محلی که زندگی می کنید در رطوبت پوست موثراست.بعضی افراد هم به صورت ژنتیکی پوست قابلیت حفظ رطوبت را ندارد.این افراد پوست خشک دارند.پوست خشک میزان کافی از چربی که پوست نیازدارد را از دست داده است و ما مقدارچربی را از مرطوب کننده ها تامین میکنیم. این چربی مانند یک لایه محافظ عمل میکند که باعث میشود آب پوست تبخیر نشود.اگرشما مرطوب کننده استفاده کنید اما پوست به میزان کافی آب نداشته باشد و آبرسانی نشود ، خاصیت نرم بودن و ارتجاعی را از دست میدهد و به دهیدراته می گردد.پوست دهیدراته و نیازمندآب رسان و همچنین پوست هایی که آبرسانی شده اند اما رطوبت رسانی نشده اند ، پوسته پوسته میشوند و جنس خشنی دارند.پوست خشک نیازمند مرطوب کننده است.

در نتیجه مرطوب کننده ها و آبرسان با هم در ارتباط هستند .

تفاوت آبرسان و مرطوب کننده ها:

1.اگرشما پوست چربی داشته باشید ، نیاز به استفاده از مرطوب کننده ندارد. اما پوست نیاز به آبرسان دارد.
2.اگر شما پوست مختلط دارید(در اکثرافراد پوست مختلط اینگونه تعریف می شود : تی زون T-Zon)) چرب یعنی ناحیه پیشانی،بینی،چانه چرب و مستعد جوش،بقیه قسمت های صورت نرمال تا خشک می باشد)ممکن است هم نیاز به مرطوب کننده داشته باشید و هم نیاز به آبرسان.
3.اگرپوست خشکی دارید، هم نیاز به مرطوب کننده دارید و هم نیاز به آبرسان.
4.اگر پوست نرمال دارید، میتوانید جهت حفظ سلامتی پوست خود هر دو مورد را استفاده نمایید.

سه شنبه, 11 ارديبهشت 1397 ساعت 08:26

کرم روز چه فرقی با کرم شب دارد؟

کرم های روز اکثرا حاوی عواملی است که در مقابل نورآفتاب و اشعه ی مضرر یو وی از پوست محافظت می کنند ، به همین دلیل است که کرم های روز حاوی SPF هستند.یکی از عواملی که باعث آسیب به پوست می شود رادیکال های آزاد هستند.(رادیکال های آزاد در اثر تابش اشعه یو وی،آلودگی و مصرف دخانیات و .... ایجاد می شوند)کرم های روز حاوی آنتی اکسیدان هستند تا بتوانند رادیکال های آزاد را خنثی و از آسیب به پوست جلوگیری نمایند.همچنین حاوی یک سری ترکیبات مانند کافئین که پوست را در طول روز با انرژی و با طراوت به نظر برسد.کرم های روز سبک ، جذب سریع هستند و می توان زیرمکاپ استفاده شود. کرم های روز فاقد ترکیبات رتینوئیدها و آلفاهیدروکسی ها هستند(حساس به نور آفتاب هستند).

کرم های شب ، پوست در شب مجدد خودش را بازسازی و ترمیم میکند و برای روز آماده می شود .کرم های شب پروسه طبیعی پوست را فعال و سرعت جذب پایین تری دارند وقوی تر هستند و از آنجائیکه حساس به نور آفتاب هستند حاوی ترکیباتی مانند هیالوررینگ اسید هستند .به صورت کلی کرم های شب ریچ تر، سنگین تر و قوی تراز کرم های روز هستند . همین امر باعث میشود که کرم های شب را نتوانید در طول روز استفاده نمایید.

"عاشق پوست خود باشید"شعار برندی است که با "زیر سوال بردن وضع موجود" به دنبال نوآوری می باشد. ایزیدین ISIDIN با 40 سال قدمت در بازار اسپانیا و فتح رتبه اول بازارضد آفتاب این کشور به عنوان بزرگترین بازار مصرفی ضد آفتاب پا به بازار ایران نهاده است . بازار ضد آفتاب سالها در ایران جولانگاه برند های بزرگ فرانسوی بوده است و این بار ایزیدین ISIDIN با نوآوری محصولات سبک با پایه آب و بسیار متنوع وارد بازار ایران شده است

ایزدینISIDIN بر اساس سه تکنولوژی Fusion (جذب بسیار سریع)، Safe eye (بدون تحریک چشم) و Wet Skin (قابل استفاده بر روی پوستهای نم دار) قصد دارد سهم بازار بزرگی در بازار آرایشی و بهداشتی ایران به دست بیاورد.

شرکت پوبر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران وقتی سال گذشته برند بایودرما را به شرکت مادر خود تحویل داد تقریبا در سبد کالای خود به شدت جای خالی ضد آفتاب را حس می کرد به همین سبب با وارد کردن برند ایزیدین ISIDIN که یکی از متنوع ترین برند ها در حوزه ضد آفتاب می باشد ضمن تکمیل سبد کالای خود هشداری بزرگ به رقبای فرانسوی خود در بازار ایران داد.
محصولات ایزدین در گروههای زیر تقسیم بندی می شود:
الف: مراقبت از آفتاب
ب: مراقبت از صورت
ج: مراقبت از بدن

الف: ضدآفتابهای ایزدین:

ضد آفتاب ایزیدین فتوپروتکتور ISIDIN FOTOPROTECTOR  به عنوان پر فروش ترین محصول برند ایزیدین, فاقد چربی و غیر جوش زا و حاوی اسید هیالورونیک و ویتامین ایی می باشد. حفاظت در برابر هر دو نوع اشعه مضر آفتاب UVA&UVB و مقاومت در برابر آب و تعریق آن را مناسب برای پوست های چرب و نرمال و مختلط کرده است .

دسته بندی ضدآفتابهای ایزدین

1- صورت
2- بدن
3- کودک
4- مراقبت ویژه
این چهار گروه ضدآفتاب، تقریبا کلیه نیاز های مصرف کنندگان را پوشش داده و اشکال مختلف کرم ,لوسیون و اسپری و حتی درجات SPF118 به ویژگی های این برند افزوده است.

ب: مراقبت از صورت

گروه مراقبت از صورت ایزدین، شامل محصولاتی بینظیر برای مراقبت همه جانبه از پوست صورت است که برای هر نوع پوستی، محصول تخصصی دارد. این گروهها شامل موارد زیر است:
1- محصولات پوست نرمال تا خشک
2- محصولات پوست چرب
3- محصولات ضدپیری (آنتی ایجینگ)
4- ماسک های صورت
5- محصولات جوش
6- محصولات سبیورئیک درماتیتیس
محصولات مراقبت از بدن برند ایزیدین ISIDIN   تحت عنوان اوره دین URADIN می باشد که با چهار محصول حاوی اوره مناسب برای پوست های خشک و ترک پا و روغن حمام می باشد.
محصولات آکنه ایزدین با چهار محصول تحت عنوان اورکلین EVERCLEAN مناسب برای پوست ها چرب و آکنه ایی می باشد که شامل چهار ژل با کاربری پاک کننده , مات کننده و ضد جوش و لایه بردار می باشد.

مروری بر سایت برند ایزیدین :

وب سایت اصلی ایزدین به آدرس www.isdin.com به 17 زبان، توضیحاتی کامل در باره این محصولات در اختیار بازدید کنندگان قرار داده است. وب سایت گروه پوبر www.poober.com نیز صفحاتی به محصولاتی از این برند که وارد بازار ایران کرده است اختصاص داده است و توضیحات آنها را به زبان فارسی آورده است.

مروری بر صفحه اینستاگرام برند ایزیدین :

صفحه اینستاگرام ایزدین ایران با بیش از 8000 فالور (تا کنون) از این رسانه اجتماعی برای اطلاع رسانی محصولات استفاده میکند. خوشبختانه ادمین پیج به سوالات فالورها پاسخ می دهد و مشاوره انتخاب محصول نیز در این صفحه انجام می شود.

مروری بر سیاست های برند ایزیدین در بازار ایران :

شرکت پوبر همچون سایر برند های خود از ماه گذشته این برند را در پایگاههای منتخب خود لانچ کرده است ارائه پکیج خرید مناسب در سبد های چهار تا ده میلیون تومانی با تخفیف خوب , تمرکز و آموزش مشاوران زیبایی و قرار گیری در شلف های اصلی شرکت پوبر در داروخانه های معتبر و اختصاص 15 درصد فضاهای تبلیغاتی شرکت پوبر به ویژه در داروخانه های A+توسط این شرکت نشان دهنده تصمیم این شرکت به جایگاه یابی مناسب این برند دارد تا در پناه این فعالیت ها جای خالی برند فرانسوی بایودرما را در سبد شرکت پوبر پر کند. با توجه به سوابق شرکت پوبر حتما پزشکان متخصص زیادی با این برند ویزیت می شوند . اما این بار این شرکت از طریق معروفترین اینفلوسر حوزه آرایشی و بهداشتی یعنی صدف بیوتی این برند را معرفی نمود باید منتظر ماند تا واکنش پزشکان و نحوه همکاری با سایر اینفلوسر ها مشاهده کرد و آیا این برند را بر روی بیلبورد های پایتخت خواهیم دید؟

به زودی در مقالات مروری چند محصول این برند را مورد بررسی قرار می دهیم

شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 16:25

درماسیوتیک در بازار ایران

" ارتقا نتایج سایر درمانهای زیبایی هدف ماست "

این شعار برندی است که در کارنامه خود همکاری با 30000 متخصص پوست و مو زیبایی در جهان را دارد. برند درماسیوتیک Dermaceutic برندی ازکشور فرانسه می باشد که دارای محصولات تخصصی درمانی و زیبایی پوست می باشد. این محصولات در دو گروه محصولات داروخانه ایی و محصولات درمانی ویژه مطب ها و کلینیک ها به بازار عرضه شده است.

لابراتوار سازنده درماسیوتیک، مبدع تولید کمپلکس های موثر ویتامین سی با غلظت و پایداری بالا، اسید هیالورنیک و رتینول می باشد. شرکت پاییزان تجارت مهر وارد کننده این برند در سابقه خود واردات برخی از برترین برند های فیلر و کار با پزشکان را دارد.
محصولات دارو خانه ایی درماسیوتیک که هم به صورت OTC قابل تهیه از داروخانه ها می باشد و هم توسط پزشکان نسخه می شود با 7 عملکرد اساسی می باشد :
1-مراقبت تخصصی : شامل 3 محصول حاوی ویتامین سی و رتینول
2-درمان هدف : شامل دو محصول لیفتینگ قوی و روشن کننده قوی
3-بازسازی کننده : شامل 4 محصول به عنوان ترمیم کننده و بازسازی کننده به ویژه پس از درمانهای زیبایی
4-مراقبت روزانه : شامل یک محصول
5-پاک کننده و لایه بردار : شامل 2 محصول تنظیم کننده و لایه بردار
6-محرک و احیا کننده شامل 2 محصول روز و شب
7- پاک کننده : شامل یک محصول شونده و پاک کننده می باشد
در بخش محصولات مورد استفاده در مطب برند، درماسیوتیک با ادعای برند رتبه اول محصولات پیلینگ (لایه بردار ) در فرانسه وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی ایران شده است. که راه حل های این و اثر بخش را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد

مرور یکی از محصولات برند درماسیوتیک

poostnews dermaceutic2کرم C25 Cream :
این محصول حاوی کرم کنسانتره غنی ویتامین های A,B5,Eاز آنتی اکسیدان ها و به ویژه ویتامین سی پایدار 25% و فاقد پارابن می باشد که از سایت معتبر بیوتی رویو درجه رضایت 4.3 از 5 را گرفته است . این محصول برای جوان سازی از بین بردن چین و چروک های ریز و موثر در شادابی و به عنوان یک مکمل در درمان لک به کار می رود و برای پوست های نامنظم و کدر توصیه می شود.
تجربه شخصی نگارنده بیانگر سبکی این محصول و جذب سریع آن می باشد که به آن قابلیت کاربرد توسط افراد با سن های پایین تر از 35 سال را نیز دارد و مصرف آن اثر چربی بر روی پوست نمی گذارد. زمان مصرف این محصول یک نوبت شب یا روز می باشد و در صورتی که در روز از آن استفاده شود حتما باید از ضد آفتاب استفاده شود

حجم این محصول 30 میلی بوده و با قیمت 226 هزار تومان برای مصرف کننده در داروخانه موجود می باشد.

وب سایت درماسیوتیک

برند درماسیوتیک هنوز وب سایت فارسی جداگانه ای ندارد. ندارد اما اطلاعات مربوط به محصولات آن را می توانید از سایت اصلی این برند به این  آدرس در دو زبان انگلیسی و فرانسه دریافت کنید. در وب سایت شرکت پاییزان تجارت مهر نیز تا کنون محصولات درماسیوتیک وارد نشده است . تنها محصولات فیلر آلیاکسین و پروفایلو معرفی شده است.

 
نگاهی به پیج اینستاگرام این برند :

درماسیوتیک دارای 9 پیج اینستاگرامی می باشد که 6 پیج از آنها فعال می باشد. پیج فارسی این برند هم اکنون 900 فالور و حدود 70 پست دارد که روزانه به تعداد پستها و فالورهای این برند افزوده می شود. در این پیج معرفی گروه محصولات، جشنواره های تخفیف و فستیوال ها، اعلام برندگان جوایز مسابقات و اخبار مربوط به شرکت در نمایشگاههای بین المللی اطلاع رسانی می شود. شما می توانید پیج این برند را در اینستاگرام به آدرس dermaceuticiran@ دنبال کنید..

سیاست های برند درماسیوتیک در بازار ایران :

همانطور که ذکر شد شرکت پاییزان تجارت مهر (وارد کننده برند درماسیوتیک) در کنار واردات این برند وارد کننده فیلرهای آلیاکسین، با هدف درمان، پیشگری و جوانسازی و برند پروفایلو (فیلر های پوستی) می باشد که برای مصرف بیماران در اختیار پزشکان قرار می گیرد.
برگزاری ورک شاپ های کاربردی برای پزشکان و آموزش کاربرد این محصولات قطعا نوید بخش آینده ایی درخشان برای این برند در بازار ایران است هرچند این برند در بازار ایران با رقبای سختی رقابت خواهد داشت. رقبایی که توسط شرکتهای وارد کننده برند های متعدد مانند پوبر و ماهتاب و هوراد در بازار ایران حضور دارند و امکان ارتباط و حضور در پایگاههای بیشتری نسبت به برند درماسیوتیک دارند . همچنین قیمت پایین تر سایر محصولات فرانسوی می تواند یک نقطه قوت رقبای این برند در بازار آرایشی و بهداشتی باشد.
برگزاری جشنواره های خرید و فستیوالهای با جایزه برای مصرف کننده ها نشان دهنده این است که سیاست های مشابه ترویجی نسبت به رقبا در پیش گرفته است. تعداد پزشکانی که این برند ویزیت خواهد کرد و سیاست حضور در فروشگاههای آن لاین ( با توجه به اهمیت گسترش برندینگ این فروشگاهها ) و سطح همکاری با اینفلوسر های آرایشی وبهداشتی معتبر مواردی است که در آینده نزدیک شخصیت این برند را در بازار ایران خواهد ساخت.
به زودی در مقالات بعدی سایر محصولات این برند را بررسی خواهیم کرد.

شنبه, 05 اسفند 1396 ساعت 12:45

ورود برند ژونزاک به بازار ایران

ژونزک یک برند ارگانیک مراقبت از پوست فرانسوی است که با بهره گیری از آب معدنی درمانی منطقه ژونزاک فرانسه، توانسته است محصولاتی منحصر بفرد و بسیار ایمن وارد بازار کند.
شهر تاریخی ژونزک با چشمه آب معدنی زیبا و معروفش در جنوب فرانسه می باشد. ویژگی منحصر به فرد این آب معدنی، احیا کنندگی، تسکین بخشی التهابات پوستی و برطرف کننده تحریکات پوستی می باشد که بسیار مورد توجه طبیبان اروپایی قرار گرفت. برند ارگانیک ژونزک به پشتوانه این سابقه تاریخی و نیاز مصرف کنندگان با سه محور ضد حساسیت و غیر کمودون زایی و گرفتن تاییده از متخصصین پوست در این شهر متولد شد.

poostnews jonzac02

مواد اولیه ژونزک محصولات کاملا طبیعی و ارگانیک بوده و دارای استاندارد های اروپا در این زمینه می باشد.
محصولات این برند در 6 دسته به بازار عرضه شده است :
اسپری آبTHE Essentials
گروه آبرسان و احیا کننده RE hydrate
گروه درمانی آکنه Pure
گروه درمانی ضد قرمزی Reactive
گروه درمانی پوست های خشک وآسیب دیده Nutritive
گروه جوانساز Sublim active
گروه محصولات ضد آفتاب و پوشاننده BB compact

poostnews jonzac03
نکته ایی که این برند را از سایر رقبایش متمایز کرده این است ارگانیگ است و مورد تایید متخصصان پوست می باشد. .لاین آکنه این برند با 4 محصول، درمانی ترین لاین این برند می باشد که به دلیل وجود نمک های روی موجود در آب معدنی چشمه ژونزک اثر کنترل ترشخ چربی و درمان آکنه دارد.
از دیگر نقاط برجسته این برند 2 محصول منحصر به فرد گروه ضد آفتابها و پوشاننده های این برند است که با خاصیت ضد آفتاب SPF50+و اثر حفاظتی در برابر اشعه UVA در کنار پوشانندگی در شید رنگی، آن را متمایز کرده است.
4 خاصیت همزمان این محصول شامل دارا بودن فیلتر های محافظتی در برابر آفتاب ,آبرسانی و پوشانندگی تیرگی دور چشم و لک های صورت در کنار پوشانندگی بالا به عنوان یک محصول کامپکت آن را تبدیل به یک محصول جذاب آرایشی کرده است.
در سال 1396، برند ژونزک با شعار "زیبایی در شما جاریست ...." در بازار ایران وارد شد.

شرکت بازرگانی هوراد، وارد کننده این برند می باشد که بعد از تجربه موفق حضور برند دکتر مورد در ایران، این بار سعی دارد با برند ژونزک به نیاز مصرف کنندگان ایرانی با سلیقه مصرف یک برند ارگانیک اروپایی پاسخ دهد.
همزمانی لانچ این برند در کنار برند های گران قیمت ioma و قیمت مناسب آن و معرفی همزمان با کمپین های تبلیغاتی متمایزی چون #چمدان_پاریسی و همکاری با اینستاگرامر های حوزه پوست و مو زیبایی نوید بخش موفقیت های آینده این برند در بازار ایران می باشد. هرچند سیاست های بازاریابی شرکت هوراد در معرفی این برند به جامعه پزشکان به عنوان یک برند فرانسوی مورد تایید درماتولوژیست های اروپا هنوز مشخص نشده است اما تجربه شرکت هوراد در برند Murad نشان می دهد این مجموعه تبحر خاصی در تجمیع همزمانی نظرات پزشکان متخصص و داروسازان و متخصصین اسپا ها دارد .
مروری بر حضور برندهای ارگانیک در ایران به دلیل قیمت بالا و شرایط خاص فرمولی و اسانس آنها نشان می دهد که متاسفانه بازار ایران هیچ گاه محل عرضه قدرتمند برند های ارگانیک جهانی نبوده باید منتظر بود تا رقابت برند زونزک را با رقبا قبلی خود و برند های ارگانیک بزرگی که به زودی توسط شرکت پوبر لانچ می شود بود.
امکان تست و آشنایی بیشتر با این برند در شو روم شرکت هوراد وجود دارد. http://hourodshowroom.ir/
آدرس: خیابان شریعتی – قبل از میدان قدس نبش پمپ بنزین داشته باشید همچنین مشاوران پوست و موی و 021-22219060-22207400 شرکت هوراد در این مرکز در ساعات اداری

این شوروم، پاسخ گوی سوالات شما در زمینه کاربردهای این محصولات بر اساس نیاز شما می باشند
همچنین اطلاعات بیشتر در باره این برند را می توانید در وب سایت http://jonzac.ir/و پیج اینستاگرام@jonzac.iran این برند دریافت نمایید
شما می توانید کاتالوگ این محصولات را از لینک زیر دانلود نمایید:

 http://hourodshowroom.ir/jonzac%20catalog%2096%2007%2011%20version%201.6.pdf

در صورتیکه تجربه استفاده از محصولات ژونزک را دارید، در بخش نظرات، تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

حتما بارها و بارها از فواید روغن آرگان برای پوست و بخصوص برای مو خوانده اید و شنیده اید.
امروز می خواهیم داستان روغن آرگان را برایتان بگوییم. هرچه شناخت بیشتری از آرگان داشته باشید، بهتر میتوانید روغن آرگان خوب و ناخالص را از هم تشخیص دهید.

درخت آرگان در مراکش می روید و معمولا 120 سال عمر میکند. این درخت از سی سالگی به بعد میوه میدهد. از زمانهای قدیم، زنهای محلی از روغن دانه های درخت آرگان به سر و صورتشان میزدندبعدها متوجه شدند زنانی که از این روغن به پوست صورتشان و به موهایشان میزنند، پوستی جوان و شاداب دارند و از نظر ظاهر چهره، دیرتر پیر می شوند. همچنین موهایی پرپشت و سالم و خوش حالت دارند. 

درخت آرگان سخت پرورش پیدا میکند و روغن آن هم سخت بدست می آید. درخت آرگان پر از تیغ است و عملا انسانها نمیتوانند از این درخت بالا بروند و محصول بچینند. لذا از بزا برای بدست آوردن محصول استفاده میکنند. به دلیل راز زیبایی که در این روغن اعجاب انگیز نهفته است، در مراکش به آن طلای بیابان یا طلای مایع می گویند. از آنجاییکه این روغن بسیار سخت بدست می آید، بسیار گران است و می توان گفت پیدا کردن روغن آرگان خالص در بازار امری محال است.

Poostnewsargan Oil Tree1

در محصولاتی که ادعای وجود روغن آرگان را دارند تنها درصدی از این ماده استفاده شده است. در برخی از برندها درصد بیشتری روغن آرگان خالص استفاده شده و در برخی کمتر. قیمت آنهایی که روغن آرگان خالص بیشتری در آنها وجود دارد، مسلما بیشتر است.

روغن آرگان برای افرادی که موهای آسیب دیده با رنگ و دکلره دارند بسیار مفید است و ساقه موها را ترمیم میکند. موها را شفاف و ترمیم میکند و وز موها را میگیرد.

poostnews argan oil3

اما چگونه از روغن آرگان استفاده کنیم؟
روغن آرگان را باید هفته ای دو یا سه بار قبل از حمام بر روی پوست سر بریزیم و خوب ماساژ دهیم. سپس ساقه موها را به آن آغشته کنیم. حداقل بیست دقیقه بر روی موها بماند و در این مدت هرچه بیشتر ماساژ دهیم، به جذب آن بیشتر کمک میکنیم.
در مطلب بعدی چند روغن آرگان موجود در بازار را به شما معرفی می کنیم....

کرم های BB،CC و DD
این کرم ها به "کرم های آلفابتی یا الفبایی" معروف شده اند و به تازگی در دنیای آرایشی بهداشتی جا باز کرده اند. در ابتدا از کشور کره جنوبی ظهور یافته و به تدریج به همه کشور ها وارد شدند.

کرم BB
مخفف Beauty Balm یا Blemish Balm هستند. این کرم ها از ترکیب آرایش و مراقبت از پوست بوجود آمده اند. فواید بی شماری دارند اما به طور خلاصه می توان گفت که BB کرم باکیفیت ترین مرطوب کننده ی رنگی دنیا می باشد که شامل فواید زیادی همچون محافظت در برابر آفتاب SPF می باشد.
چه عملکردی دارد؟
کرم های BB می توانند پوست را یکنواخت نمایند، حاوی عوامل ضد چروک باشند، رنگ پوست را یکدست نمایند، آبرسانی کنند، در برابر آسیب آفتاب حفاظت نمایند و یا حتی حاوی عوامل منعکس کننده نور باشند تا پوست شما را درخشان نشان دهند.
چگونه استفاده کنیم؟
گرچه این کرم ها حاوی SPF می باشند، نباید به آن مقدار که از ضدآفتابها بر روی صورت استفاده می نمایید، به صورتتان بزنید. بلکه یک لایه بسیار نازک نیز برای شما کافی خواهد بود. کرم های BB را می توان همچنین به عنوان پرایمر، مرطوب کننده و یا کرم پودر روزانه تان نیز استفاده نمایید.
چه تفاوتی دارد؟
کرم های BB کمترین پوشش را در میان کرم های الفبایی دارند، به همین دلیل مناسب خانم های جوانی است که پوستشان به یک کم کمک احتیاج دارد.

کرم CC
سرشار از ویتامین هایی همچون ویتامین E و C می باشند. کرم های Complexion Corrector مشابه کرم های BB می باشند اما تمرکز آنها بر رفع نقایص رنگ پوست می باشد.
چه عملکردی دارد؟
کرم های CC سبک تر از کرم های BB می باشند و هدف اصلی در استفاده از آنها پوشش مشکلات رنگی مانند قرمزی یا زردی دائمی پوست می باشد. CC کرم ها مشابه با BB کرم ها دارای SPF نیز می باشند که مقدار آن متناسب با برند متغییر می باشد.
چگونه استفاده کنیم؟
اگر پوست شما مستعد آکنه می باشد، اگر پوست رنگ پریده و کدری دارید و اگر لک های تیره یا قرمزی دائمی در صورت خود دارید، کرم های CC بهترین گزینه برای شما هستند.
چه تفاوتی دارد؟
کرم های CC را جهت پوشش قرمزی، پوشش آکنه و جای آکنه، زردی و دیگر نقایص رنگی پوست استفاده نمایید. از BB کرم ها نیز سبک تر هستند.

کرم DD
جدیدترین عضو کرم های الفبایی می باشند. DD کرم ها مخفف Dynamic do-it all (و یا در برخی منابع Daily Defence) می باشند و کرم های فوق العاده ای هستند: آنها همه مزایای BB کرم ها و CC کرم ها را همزمان شامل می شوند اما تمرکز اصلی آنها بر خواص ضدچروکی است.
چه عملکردی دارد؟
خاصیت ضد چروکی کرم های DD در راستای کاهش خطوط و چروک ظریف پوست در طی مصرف روزانه عمل می نماید. علاوه بر این، کرم های DD رنگ پوست را یکنواخت نموده و همچنین از نواحی حساس پوست نیز محافظت می نمایند.
چگونه استفاده کنیم؟
در صورت استفاده مداوم، اثرهای شگرفی بر پوست خود مشاهده خواهید نمود، بنابراین آن را منظم استفاده کرده و به روتین مراقبت از پوست روزانه خود اضافه نمایید.
چه تفاوتی دارد؟
مهمترین نقطه تمایز کرم های DD خاصیت های ضد- پیری پوست آن هستند. اگر دنبال کرمی هستید که خطوط و چروک پوست شما را بهبود دهد، این کرم ایده آل شماست.

در مطلب بعدی چند کرم الفبایی را به شما معرفی میکنیم.

سه شنبه, 24 بهمن 1396 ساعت 16:18

به سلامتی پوستتان بنوشید

برخی از نوشیدنی به داشتن آنتی اکسیدان فراوان شناخته شده هستند. در میان آنها قهوه، کاکائو و چای وجو دارد. مطالعات اخیر نشان می دهد که چای سبز و سفید در ارائه آنتی اکسیدان برتری دارند و پتانسیل کاهش چین و چروک را در خود دارند.

آنتی اکسیدان ها شامل کاتچین و اپیکاتچینز هستند. این ترکیبات در برگ های چای یافت می شوند. با این حال، آنها توسط اکسیداسیون، که بخشی از فرآیند تخمیر ساخت چای سیاه است، از بین می روند. چای سبز تخمیر نمی شود و تحت اکسیداسیون کمتری قرار می گیرد. چای سفید، دم کرده ی جوان ترین برگ های این گیاه، حداقل اکسیداسیون را درمیان همه دارد. در نتیجه، هر دو چای سفید و سبز کاتچین و اپیکاتچینز بیشتری دارند. علاوه بر این، چای سفید نشان داده شده که واکنش های آنزیمی را که موجب شکسته شدن کلاژن و الاستین می شود، متوقف می کند.

در اکثر آنتی اکسیدان ها، چای تازه دم را به جای فوری و یا سرد انتخاب کنید و توجه داشته باشید که این یافته ها در مورد چای تنها برای عصاره چای سیاه و سبز درست است، و نه برای گیاهی مانند بابونه و یا نعناع که با چای مخلوط می شوند.

از غذاهای حاوی سویا در حد اعتدال لذت ببرید
هیئت داوران هنوز رای در خصوص غذاهای حاوی سویا و ارزش آنها در کاهش چین و چروک صادر نکرده اند. استدلال آنها به نفع سویا این است: سویا حاوی پروتئین و ترکیبات گیاهی با کیفیت بالا به نام ایزوفلاون می باشد، که برخی از آنها آنتی اکسیدان های شناخته هستند. در برخی مطالعات، ایزوفلاون سویا نیز نشان داده به رشد کلاژن کمک می کند. استدلال در مخالفت با سویا این است: همه ی این آزمایشات روی حیوانات، و نه انسان انجام شده است.

به همین ترتیب، در یک مطالعه کوچکی روی انسان، یک ترکیبی در بدن با هضم غذاهای حاوی سویا تخمیر شده تولید شد که به نظر می رسید چروک دور چشم را کاهش داد. به هر حال نتایج قطعی نیست. به علاوه، بسیاری از انسان ها فاقد باکتری های روده مورد نیاز برای این هضم هستند. کرم های موضعی که حاوی ایزوفلاون جنستئین سویا هستند،ممکن است بیشتر از مصرف سویا مفید باشد، اما، هنوز، پرونده آن بسته نیست