جمعه, 25 فروردين 1396 ساعت 11:54
خواندن 6760 دفعه

آیا هدی کتان تاثیر گذارترین وبلاگ زیبایی گردان در جهان است؟

هدی کتان با 18 میلیون فالوئر در اینستاگرام و یک لاین آرایشی به نام خودش در جهان زیبایی وزنه ای به حساب می آید. این موضوع را (دان کن چارد در نیورک تایمز گفته است)
هر ماه به نظر  می رسد یک ستاره زیبایی شناسی جدید پدیدار می گردد.کسی که در شبکه های اجتماعی اش مدهای جدید و همچنین بایدها و نبایدهای زیبایی و نقد های بر محصولات آرایشی و بهداشتی و موضوعات بسیار دیگر برای انبوه فالوئرهایش می گذارد.
اما در جهان افراد تاثیر گذار همه با یک عیار وارد مبارزه نمی شوند، و به خصوص یک زن به طور خاص ظهور نموده است که قدرت آن به گونه ای است که از لحاظ تاثیر گذاری بر اقتصاد زیبایی با کیم کارداشیان مقایسه می شود:
هدی کتان با آدرسhudabeautyهجده میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد، و رئیس یک لاین آرایشی با نام خود است و این بهار در حال معرفی کالکشنی از اموجی به اسم هدی موجی است ،( مشابه با آنچه خانم کارداشیان به اسم کیموجی معرفی کرده است)
شباهت هایی که بین او و کارداشیان وجود دارد از لحاظ شباهت ظاهری ( موهای تیره و با اندام برجسته) از لحاظ استایل( خیلی لاکچری و جذاب) و از لحاظ خانوادگی ،
( خواهر  خانم کتان به اسم مونا کتان شریک تجاری او هست و خواهر دیگرش به اسم آلیا مدیریت شبکه های اجتماعی او را به عهده دارد)  مقایسه کردن بین آنها را، دو چندان می کند.
محل سکونت وی دبی است اما اخیرا در یک برنامه برای مجله" لباس روزانه زنانه" در نیویورک حضور داشت و پارسال این روزنامه او را مبتکر دیجیتال سال در بخش زیبایی معرفی کرد.
او گفت من متوجه مقایسه ای که بین من و خانم کارداشیان هست شده ام. ( این جمله را درحالی گفت که بر یک صندلی در پارک hyatt درمرکز شهر نشسته بود)
ما زن های سال 2017 هستیم که به خارج از خانه می رویم و به دنبال آنچه مورد علاقه مان است حرکت می کنیم و از آن یک بیزینس می سازیم. من فقط دوست دارم هر چه سریعتر این مقایسه های بیجا متوقف شود.

     hudabeauty @

Untitled 1

نوشتن دیدگاه