دوشنبه, 29 خرداد 1396 ساعت 13:08
خواندن 5349 دفعه

صفحه کیف آرایشی - مصاحبه با مدیر این صفحه موفق

1-    در ابتدا ضمن سپاس از اینکه با سایت پوست نیوز مصاحبه می کنید خودتان و پیج اینستاگرامتان رو معرفی کنید؟

شیرین  29 ساله و متاهل هستم ، 5 سال است که ازدواج کرده ام، متولد دبی و بزرگ شده اصفهان هستم  بعد از ازدواج در تهران زندگی می کنم. این پیج اینستاگرام را با دوستم ساقی راه اندازی کردم. ساقی ارومیه بزرگ شده است و الان در تبریز زندگی می کند، متاهل می باشد وفوق لیسانس زبان دارد. ساقی برای این پیج خیلی تلاش و زحمت کشیده است و امروز خیلی دوست داشتم ایشان هم در مصاحبه حضور داشتند ولی به خاطر اینکه در تبریز زندگی می کنند نتوانستند تشریف بیاورند. ایده هر دو ما عشق و علاقه بود. از زمان راه اندازی پیج کیف آرایشی تقریبا یک سال می گذرد. تعداد فالوئرها  تقریبا 37 درصد آقایان و 64 درصد خانم ها هستند و بین رده سنی 18 تا32 و تعداد بازدید کننده ها اول تهران، دوم مشهد،  سوم تبریز، چهارم شیراز می باشد و بیشترین تایم بازدید بین ساعت 12 تا 3 نصف شب می باشد.

964796116085228
  پیج اولم به نام مادر و کودک با آیدی simono_iran  را راه اندازی کردم (راهنمای خرید سیسمونی) و بعد کیف آرایشی kifarayesh، که به عنوان بیوتی بلاگر تجربیات خودمون رو بعد از استفاده از محصول قرار می دادیم ولی به دلیل لطفی که فالوئرها به ما داشتن و تجربیاتشون را در اختیارمان قرار می دادند  "پیج کیف آرایشی شما " با آیدیkifarayesh_shoma     راه اندازی کردیم و اونجا فالوئرها تحربیات خودشون رو قرار می دهند.
پیج بعدیم  _be.yourself_  می باشد با دوستم صبا راه اندازی کردیم و داخل آن هم روزمرگی هامونو می نویسیم ودر آخریک پیج شخصی و خانوادگی هم  دارم.

 Untitled 1

 

Untitled 2

2- کمی برای مخاطبان ‌ما توضیح می دهید که چرا به فکر ایجاد پیج اینستا گرامی به این شکل افتادید و آیا فکر این همه استقبال رو می کردید؟

من اوایل خیلی در فیس بوک فعال بودم، اینستا گرام بعد از فیس بوک به وجود اومد و چون احتیاجی به فیلتر شکن نداشت خیلی راحتر قابل دسترس بود در اینستاگرام یک پیج شخصی داشتم، با دوستم صبا تصمیم گرفتیم یک وب سایت راه اندازی کنیم و هزینه هم کردیم ولی گردوندن وب سایت و دردسرهاش خیلی زیاد بود نتونستیم باهاش کار کنیم. تقریبا یک سال بعد تصمیم گرفتیم پیج simono  رو راه اندازی کنیم و اون زمان این مدل پیج های اینستاگرامی خیلی وجود نداشتند و تجربه نوع و جدیدی بود و برای این پیج به دلیل اینکه من تجربه زیادی راجب کودک و سیسمونی نداشتم ولی به خاطر علاقه ای که داشتم زمان و انرژی زیادی رو برای جمع آوری مطالب و خرید و دیدن فروشگاهها گذاشتم و آنقدر درگیر اینستاگرام شدیم که من الان دیگر فیس بوکم را ری اکتیو کرده ام. من تنها چیزی که با قاطعیت می توانم بگویم این است که  از روی عشق و علاقه این پیج رو راه اندازی کردیم ، به خرید کردن خیلی علاقه دارم همیشه داخل پیج ها ساعت ها می کشتم و سرچ می کردم داخل پیج های ترکیه ای بیوتی بلاگر های زیادی هستند و خیلی این کار رو انجام دادند و من از روی پیج های ترکیه الگو برداری کردم از اول فکر می کردم با استقبال زیادی روبرو شود چون کاری نو و جدید در ایران بود و هنوز کسی در ایران این کار را انجام نداده بود، و اعتقاد دارم کاری که با عشق و علاقه و صداقت و نوآوری باشد حتما پیشرفت می کند.

3-    شاید خیلی از مخاطبان شما  بخواهند بدانند آیا این کار حرفه ایی شماست یا شغل دیگری دارید و چند ساعت در روز برای این پیج وقت می گذارید و آیا پیج دیگری را هم راهبری می کنید؟

این کار حرفه ای من نیست ، مدرس زبان انگلیسی هستم ، به صورت خصوصی و همچنین در موسسه زبان تدریس می کنم ، به صورت متوالی در اینستاگرام نیستیم ولی هر روز در حال چک کردن  پیج هستم و اگر چند لحظه از پیج غافل شویم  به دلیل فالوئرهای زیادی که داریم کلی سوال پیش آمده که جواب خواستند و حتی بعضی اوقات بحث و جدل پیش اومده که سریع باید رسیدگی  کنیم،  و اگر حدوداً تایم بگیریم تقریبا روزانه 5 تا 6 ساعت زمان می گذاریم. فعلا بیشتر زمان و انرژیم را برای پیج کیف آرایشی قرار دادم.

4- زمانی که پیج اینستاگرام را راه اندازی می کردید به دنبال چه هدفی بودید؟

زمانی که پیج اینستاگرام رادرست کردیم تنها هدفم عشق و علاقه به این کار بود و دوست داشتم به خانم ها کمک کنم که اطلاعات بیشتری در مورد پوست و محصولات آرایشی داشته باشند و از اینکه بتوانم به کسی کمک کنم خیلی احساس خوبی پیدا می کنم و به زیبایی اهمیت زیادی می دهم و برای خرید  محصولات آرایشی خیلی تحقیق و بررسی انجام می دادم تصمیم گرفتم آن اطلاعاتم را داخل پیجی در اختیار خانم ها قرار دهم.

5-    چه تعداد از فالوئرهای خود را می شناسید؟و با آنها ارتباط مستقیم دارید؟ تا به حال کسانی ازآنها رو دیده اید ؟ اگر بخواهید دوستانی که در این پیج پیدا کردید رو با دوستان قدیمیتان مقایسه کنید چگونه توضیح می دهید؟

تقریبا تعداد ده نفراز فالوئرها رو از نزدیک دیدم و با تعداد زیادی از آنها که در پیج فعال و اکتیو  هستند و کامنت می گذارند و یا دایرکت مسیج می دهند در ارتباط هستم ، وبه خاطر صمیمیتی که داخل پیج با دوستانم دارم از من برای خرید کمک می گیرند ولیست خریدشان را برای من ارسال می کنند و من راهنمای می کنم کدام را انتخاب کنند. وحتی بعضی از آنها دوست دارند من در خرید کنارشان باشم و راهنمایی کنم با هم خرید می رویم . و اگر بخواهم دوستانم را  مقایسه کنم همه آنها در جایگاه خودشان عزیز هستند و دوسشان دارم .

7r

6-    مطالبی که داخل صفحه خود می گذارید با توجه به علایق خودتان می باشد یا بنا به درخواست فالوئرها قرار می دهید؟

اوایل پیج مطالب را براساس علایق فردی قرار می دادیم ولی با گذشت زمان و آشنایی بیشتر با فالوئرها ، مطالبی که نیاز دارند و درخواست می دهند رو ترجمه  و داخل پیج قرار می دهیم.

7-      یه خاطره خوب و اگر مایل بودید یه خاطره تلخ از کارتان بگوید؟آیا تا به حال به خاطر اتفاقات پیجتون بغض کردید و یا از ته دل خندیدید؟

هر پیام محبت آمیز که از طریق دایرکت و یا کامنت می دهند یک خاطره خوب بوده و هر پیام و کامنتی که خیلی بی انصافانه و بی ادبانه به من نسبت داده می شود و حتی دایرکت های داده می شود که داخل آن من رو تهدید می کنند همه اینها برای من یک خاطره بد می باشد.  بله با خیلی از این کامنتها دلم شکسته و بغض کردم (چند وقت پیش یه عکس نیم رخ داخل پیجم گذاشته بودم و یکی از بچه ها اون نیم رخ رو خیلی بد تکمیل کرده بود و نوشته بود شیرین این شما هستید)

8-      آیا پیج شما تا به حال به فرد یا کسانی کمک کرده تا مشکلاتشون حل شود؟

 به افراد زیادی کمک کرده است ، کامنت و دایرکت های زیادی برای من ارسال شده است که  دوستان گفته اند : شیرین ما از طریق پیج شما با محصولات آرایشی زیادی آشنا شدیم، همه توصیه هایی که برای خوب نگه داشتن پوستمان به ما می کنید رو خیلی جدی انجام می دهیم  (صورتمونو هر شب می شوریم)  و حتی رابطه خوب شما با همسرتان در زندگی خانوادگی ما تاثیر خیلی خوبی گذاشته است.

9-      چه توصیه  و پیامی برای فالوئر هاتون دارید؟

به نظر من اولین فاکتور برای زیبای، زیبایی درون می باشد و بعد زیبایی ظاهری، اگر ما اخلاق خوب ، شخصیت خوب و انسان خوب نباشیم ظاهر زیبایمان هم ارزشی نخواهد داشت.

10-     دوست دارید سال دیگر این مواقع پیجتان چگونه باشد ؟چه خدماتی بدهد؟چه تعداد فالوئر داشته باشد؟

 دوست دارم سال آینده پیجمان با فالوئرهای بیشتر و ایده های نو و جدیدتر به همین روش و بهتر و محکمتر از قبل رو به جلو و موفقیت پیش برود و همه فالوئرهایمان به پیجم علاقمند باشند و همیشه بتوانیم مطالبی قرار بدهیم که برایشان مفید و ارزشمند باشد.

11-  علاوه بر حوزه آرایش و پوست و مو در چه مورد هایی دوست دارید در پیجتون صحبت کنید؟

عاشق دیزاین داخلی و فشن و مد هستم و دوست دارم در پیجمان راجب این مسائل صحبت کنیم .

12.  در پایان اگر موردی دوست دارید مطرح کنید .خوشحال می شیم بشنویم؟

از فالوئرهامون خیلی خیلی تشکر می کنم که از اول این راه همراه و پشت ما بودند و اگر آنها نبودند کیف آرایشی هم وجود نداشت، ودوست دارم یه پیام به همه بیوتی بلاگرها بدهم: ما که در یک فیلد کار می کنیم چقدر خوب می شود اگر پشت هم باشیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم نه اینکه اجازه دهیم داخل پیجمان راجب دیگر پیج ها بدگوی شود و با تخریب پیج دیگری خوشحال شویم وفکر کنیم با پایین کشیدن  دیگران خود را بالا خواهیم کشید.

photo5924842681605925342

مدیر صفحه کیف آرایش همچنین افزود ؛ این صفحه با اعتقاد به این اصل که در کنار زیبایی جسم، زیبایی روح نیز بسیار مهم و ارزشمند است، فعالیت هایی نیز در حوزه معرفی مراکز خیریه معتبر و مورد اعتماد و همکاری با آنها انجام داده است که در زیر نمونه هایی از این موارد را ملاحظه می فرمایید.

Untitled 3

درسخن آخر از همسرم تشکر می کنم بابت اینکه حمایتم کرد و مادر و پدرم که همیشه من رو تشویق میکنن.

kifarayesh

 

آزاده زینلی

دیدگاه‌ها  

0 # خانم ۳تا اس 1396-04-03 03:37
سلام . خیلی وقته این پیج رو فالو کردم عالیه عالی . خیلی چیزا یاد گرفتم. انشالله هنیشه موفق باشه شیرین جان
@khanoome_sss
پاسخ دادن
0 # پانیذ 1396-04-01 01:23
من عاشق این پیجم و از وقتی باهاش اشنا شدم بیشتر به خودم اهمیت میدم.
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه