یکشنبه, 11 تیر 1396 ساعت 10:43
خواندن 2243 دفعه

مصاحبه با مدیر صفحه تجربه زیبایی

1- در ابتدا ضمن سپاس از اینکه با سایت پوست نیوز مصاحبه می کنید خودتان و پیج اینستاگرامتان رو معرفی کنید؟

سلام و تشکر می کنم بابت انتخابتان . محدثه هستم ، 25 ساله و متولد شیراز، البته دوستان من رو به اسم مدی می شناسند درواقع مخفف شده ی اسمم می باشد که فقط دوستان صمیمی می دانند ولی دوست داشتم اینجا هم به همین اسم بشناسند.

2- کمی برای مخاطبان ‌ما توضیح می دهید که چرا به فکر ایجاد پیج اینستاگرامی به این شکل افتادید و آیا فکر این همه استقبال رو می کردید؟

یکی از قدیمی ترین پیج ها هستم !.وقتی تجربه زیبایی رو راه اندازی کردم هیچ پیج دیگری در زمینه پوست و زیبایی نبود . دو سال است که این پیج را دارم و اوایل اصلا به صورت جدی پیج رو پیگیری نمی کردم بچه هایی که از روزهای اول پیج هستند حتما یادشان هست که من ماهی یک بار یا گاهی چندماه یکبار پست می گذاشتم . ولی فالوئرهای که آن زمان تعدادشان هم خیلی زیاد نبودند پیام می دادند و حالم رو می پرسیدند و بابت پست ها تشکر می کردند و اگر یک مدت پست نمی گذاشتم ابراز نگرانی می کردند و می پرسیدند کجا هستید؟ و این موضوعات به من انگیزه داد تا پیج رو جدی تر جلو ببرم و وقتی متوجه شدم که مطالب مفید می باشد و دوست دارند ، خیلی بیشتر پست گذاشتم. برای پست ها زمان و انرژی زیادی می گذارم به همین دلیل انتظار استقبال زیادی را داشتم ولی هیج وقت فکر نمی کردم دوستان زیادی پیدا کنم که خوشبختانه این پیج باعث این اتفاق هم شد:).

3- شاید خیلی از مخاطبان شما بخواهند بدانند آیا این کار حرفه ایی شماست یا شغل دیگری دارید و چند ساعت در روز برای این پیج وقت می گذارید و آیا پیج دیگری را هم راهبری می کنید؟

نه شغل من اصلا ربطی به مسائل پوست و زیبایی ندارد و کاملاً جداست . تقریباً روزی 5 یا 6 ساعت زمان می گذارم (شاید هم بیشتر یا کمتر) چون بچه ها دائما سوال می پرسند و بعضی اوقات کامنت های نامربوط ممکن است باشد که من خودم را موظف می دانم حواسم باشد. در حال حاضر فقط این پیج رو دارم و زمان زیادی را به آن اختصاص می دهم.
ولی دوست دارم در آینده پیجی در مورد شغلم راه اندازی کنم و با فالوئرهایم در مورد مسائل زیادی صحبت کنیم ولی فعلا مطرح نمی کنم چون می دانم سوالات زیادی پیش می آید و من به دلیل نداشتن زمان برای پاسخ دادن شرمنده دوستانم می شوم. در ابتدا صرفاً برای انتقال تجربه بود . اما کم کم هدفم رو پیدا کردم و متنی را روی عکس پروفایل پیجم نوشتم:
" خودتو دوست داشته باش" ... دوست دارم در کنار بررسی محصولات دائما یادآوری کنم که با دوست داشتن خودتان حالتان بهتر می شود و خوشبختانه با بازخوردهای بچه ها میفهمم موفق بودم:) 

4- چه تعداد از فالوئرهای خود را می شناسید؟و با آنها ارتباط مستقیم دارید؟ تا به حال کسانی ازآنها رو دیده اید ؟ اگر بخواهید دوستانی که در این پیج پیدا کردید رو با دوستان قدیمیتان مقایسه کنید چگونه توضیح می دهید؟

خیلی از بچه ها رو می شناسم حتی بعضیها رو از عکس پروفایلشان تشخیص می دهم چون اکثراً زیاد کامنت می گذارند یا دایرکت صحبت می کنند ارتباطمان خیلی نزدیک می باشد . اما متاسفانه هنوز حضوری ندیدمشان و بدون اغراق دوستان مجازی برای من خیلی عزیز هستند ، برای خودم هم گاهی سواله "چطور وقتی ندیدمشان ، حس دوستی قوی دارم؟ " اما دلیلش را محبت و لطفشان به خودم می دانم و متقابلاً این حس رو من هم به آنها دارم و خیلی لذتبخشه :)

5- مطالبی که داخل صفحه خود می گذارید با توجه به علایق خودتان می باشد یا بنا به درخواست فالوئرها قرار می دهید؟

تمام مطالب براساس علایق خودم می باشد حتی معرفی فیلم و کتاب و جالبه متوجه شدم خوشبختانه با اکثر بچه ها هم سلیقه هستیم!

6- یه خاطره خوب و اگر مایل بودید یه خاطره تلخ از کارتان بگوید؟آیا تا به حال به خاطر اتفاقات پیجتون بغض کردید و یا از ته دل خندیدید؟

بله پیش آمده با پیام هایی که بچه ها می دادند بغض کنم، یکبار دو نفر به من دایرکت دادند که مادرشان را از دست داده اند و پیج من باعث شده از نارحتیشان کم شود و از من تشکر می کردند با دیدین این پیام بغض کردم و پیامهای مشابه که بر اثر اتفاقهای بد، ناراحت می باشند ولی الان حالشان کمی بهترمی باشد و علت روپیج و من می دانستند. و دوستی مشهد بود و از حرم عکس گرفته بود و برایم فرستاده بود و گفت: "اینجا به یادت افتادم" سر این پیام هم واقعا بغض کردم و همیشه لطف و محبتشان یادم می ماند. خندیدن هم زیاد اتفاق افتاده! پیامهای بامزه ای می دهند که یا تجربه خودشان می باشد و یا کاری که از پیج یاد گرفتند و انجام دادند. مثلا یادمه برنامه ماسک زدن بود و یکی از فالوئرها پیام داد : "خدا خیرت بدهد ، امشب ماسک زدم به پوستم و چون نمی توانستم تکان بخورم، شام درست نکردم و راحت شدم! :))

7- آیا پیج شما تا به حال به فرد یا کسانی کمک کرده تا مشکلاتشون حل شود؟

خوشبختانه با افتخار باید بگویم بله! و انقدر پیامهای مثبت زیادمی باشد که استوری هم می گذارم ( و راستش خیلی ها رو هم حتی استوری نمی گذارم!.) و این بازخوردها من رو خیلی خیلی خوشحال می کند. بچه هایی که با روشهای ساده به خودشان رسیدند و حالشان بهترشده و بچه هایی که انگیزه گرفتند. و جدیداً بعضی از پیامها رو با هشتگ انرژی مثبت در پیج قرار می دهم که هم برای بقیه انگیزه باشد هم با دیدنشان حال خودم خوب شود! .لازمه برای رفع سوءتفاهم بگم؛ من هیچ وقت نمیخوام بگویم "من" بودم که این کار را کردم.فقط میخوام بگویم اگه خودتان بخواهید، حتما می توانید من دوست دارم آن "جرقه ی خواستن و توانستن " شما باشم . و از اینکه توانستم موثر و مفید باشم ، خوشحالم .

Untitled 1as

8- چه توصیه و پیامی برای فالوئر هاتون دارید؟

خیلی خیلی ممنون که به من لطف و محبت دارید. این برای من خیلی با ارزش می باشد و خواستم خیلی ساده بگم: دوستتون دارم:)

و اما توصیه!:

تمام تلاش من در کنار معرفی محصولات و بحث کردن در مورد مسائل زیبایی و آرایشی و غیره ، این است که به شما بگویم با ارزش هستید. دوست داشتن خودتان به معنی خودشیفته بودن نیست. وقتی خودتان رو دوست داشته باشید حالتان بهتر می باشد و وقتی حالتان بهتر باشد ، می توانید خیلی بهتر و شادتر زندگی کنید. و هر نقشی که دارید (مادر،همسر،دختر و..) بدرخشید.

9- دوست دارید سال دیگر این مواقع پیجتان چگونه باشد ؟چه خدماتی بدهد؟چه تعداد فالوئر داشته باشد؟

قطعا دوست دارم خیلی بهتر عمل کنم و بیشتر بتوانیم به هم کمک کنیم و امیدوارم با کمک دوستان عملی شود.

10- علاوه بر حوزه آرایش و پوست و مو در چه مورد هایی دوست دارید در پیجتون صحبت کنید؟

تا الان هم علاوه بر پوست و مو هم باهم صحبت کردیم. صادقانه بگویم ؛ صحبت کردن ما خانم ها پایانی نداره!.در نتیجه برای یک ادمین مثل من که کمی هم پرحرفه ،حتما راجب خیلی مسائل صحبت می شود! و مثل قبل ، در آینده هم همینطور خواهد بود :)

11- در پایان اگر موردی دوست دارید مطرح کنید .خوشحال می شویم بشنویم؟

سپاس از شما بابت انتخابتون و خداروشکر که توانستم کمی مفید باشم که امروز اینجا من هم جزء افراد برتر بودم:) . موفق و پیروز باشید .

tajrobe_zibaii

 

 

آزاده زینلی

نوشتن دیدگاه