دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 11:34
خواندن 2242 دفعه

مصاحبه با مدیر صفحه سیمپلی میکاپ در اینستاگرام

1- در ابتدا ضمن سپاس از اینکه با سایت پوست نیوز مصاحبه می کنید خودتان و پیج اینستاگرامتان رو معرفی کنید؟

شيوا ٢٣ ساله آدمین صفحه ى زيبايى اينستاگرام سيمپلى ميكاپ هستم ،فردی نكته سنج ام، خيلى به جزئيات توجه مي كنم جورى كه بعضى وقت ها اصل قضيه را هم فراموش مي كنم، اخلاق جالبی كه دارم اين است مانند بچه ها سر چيزهاى كوچك خوشحال می شوم و ساعت ها ذوق می کنم.عاشق گربه هستم و سگ ها رو دوست دارم. از سادگى لذت مي برم و خودم را آن طوری كه هستم قبول دارم.

2- کمی برای مخاطبان ‌ما توضیح می دهید که چرا به فکر ایجاد پیج اینستا گرامی به این شکل افتادید و آیا فکر این همه استقبال رو می کردید؟

پنج سالى بود كه از طريق يوتيوب و وبلاگ هاى خارجى علاقه ى زيادى به ميكاپ و اسكين كر پيدا كرده بودم و زمان زيادى رو در طول روز براى اين سرگرمى خود اختصاص مى دادم ، چندبارى هم در اين چند سال پيج زيبايى باز كردم كه به دليل مشغله كارى زياد و نداشتن انگيزه كافى پيج ها رو بعد از دو روز پاك مي كردم. در نهايت يك روز در اوج بى حوصلگى به تشويق مادر عزیزم اين پيج رو باز كردم.راستش انتظار استقبال رو در اين حد نداشتم اما مي دانستم حتما مخاطبان خودم رو پيدا خواهم كرد.

3- شاید خیلی از مخاطبان شما بخواهند بدانند آیا این کار حرفه ایی شماست یا شغل دیگری دارید و چند ساعت در روز برای این پیج وقت می گذارید و آیا پیج دیگری را هم راهبری می کنید؟

من فارغ التحصيل رشته ى آموزش زبان انگليسى و مدرس زبان انگليسى و تركى هستم و بصورت نيمه وقت و تمام وقت مشغول بكارم.
زمانى كه براى پيج صرف مي كنم بستگى به حجم كارى روزم دارد اما بطور ميانگين روزى چهار تا پنج ساعت حداقل رو براى پيج و تلگرام صفحه صرف مي كنم.جز صفحه ى شخصى خودم پيج ديگرى را راهبرى نمي كنم.

4- چه تعداد از فالوئرهای خود را می شناسید؟و با آنها ارتباط مستقیم دارید؟ تا به حال کسانی ازآنها رو دیده اید ؟ اگر بخواهید دوستانی که در این پیج پیدا کردید رو با دوستان قدیمیتان مقایسه کنید چگونه توضیح می دهید؟

هدف اوليه من آگاهى دهى و بالا بردن اطلاعات هموطنانم بود. با ايجاد اين پيج سعى كردم يك رفرنس از نظرات واقعى را رايگان در اختيار ديگران بگذارم. اما هميشه آرزوى اين را داشتم كه در قالب يك بلاگر و اينفلوئنسر با شركت هاى مطرح و موفق در زمينه ميكاپ و اسكين كر هم كار كنم.
از طريق اين پيج با دوستان خوبى آشنا شدم كه در حال حاضر جز بهترين دوستان من هستند، واقعا تفاوت چندانى بين دوستى هاى قديم و جديد خودم نمى بينيم. چون بنظرم صفا و صميميت ربطى به حضور فيزيكى ندارد.

5- مطالبی که داخل صفحه خود می گذارید با توجه به علایق خودتان می باشد یا بنا به درخواست فالوئرها قرار می دهید؟

مطالب تركيبى است از درخواست هاى همراهان صفحه و علايق و محصولاتى كه خودم امتحان كردم.

6- یه خاطره خوب و اگر مایل بودید یه خاطره تلخ از کارتان بگوید؟آیا تا به حال به خاطر اتفاقات پیجتون بغض کردید و یا از ته دل خندیدید؟

بهترين خاطره زمانى بود كه من تجربه ى خودم رو از كانال دكتر هولاكويى و آموزه هاى اخلاقى ایشان در پيجم مطرح كردم و پيام پرمهرى از انتشارات كتاب هاى ايشان در ايران دريافت كردم و كتاب هاى جناب دكتر را برایم هديه فرستادند.
راجع به خاطرات بد دوست ندارم حرفى بزنم اما اينكار سختى هاى زيادى هم دارد.

7- آیا پیج شما تا به حال به فرد یا کسانی کمک کرده تا مشکلاتشون حل شود؟

صد در صد به افراد زيادى كمك كرده چون هر روز پيام هاى تشكر زيادى از مخاطبان دريافت مي كنم كه به من انگيزه بيشتر براى ادامه راهم مي دهد.

8- چه توصیه و پیامی برای فالوئر هاتون دارید؟

توصيه من به همه اينكه خودشان را دوست داشته باشند و براى خودشان وقت صرف کنند و براى اهداف شان برنامه ريزى كنند.

9- دوست دارید سال دیگر این مواقع پیجتان چگونه باشد ؟چه خدماتی بدهد؟چه تعداد فالوئر داشته باشد؟

تعداد فالورها خيلى برایم اهميت ندارد اما دوست دارم سال ديگر با شركت هاى برتردر پروژه هاى بزرگ تر همكارى كنم.

10-علاوه بر حوزه آرایش و پوست و مو در چه مورد هایی دوست دارید در پیجتون صحبت کنید؟

دكوارسيون داخلى، فشن و لايف استايل را هم دوست دارم.

 

simply makeup02

11-آیا قصد همکاری با افراد متخصص دیگری در این زمینه مثل آرایشگر یا پزشک را برای ارائه مطالب تخصصی تر دارید؟

بله چرا كه نه ، خصوصاً دوست دارم با ميكاپ آرتيست هاى بزرگ همكارى داشته باشم و تكنيك ها و ترفندهاى جديد آرايشى را به مخاطبانم به طور صحيح آموزش بدهم ویكى از اهدافـم براى سال هاى آينده گذراندن يك دوره ى آموزشى خودآرايى در خارج از كشور می باشد.

12- کدام پست از پیجتان با استقبال بیشتری روبرو شده است ، دلیل آن را می توانید بگوید؟

پر استقبال ترين و پر بيننده ترين پستـم ، زمانی بود که خودم را برای فالوئرهایم معرفی کردم و راجع به خصوصیات اخلاقی و علایقم براشان نوشتم ، و با استقبالشان متوجه شدم شخص خودم هم به اندازه مطالب پیجم برایشان جذاب هستم كه هميشه وقتى به آنها از خودم می گویم يا با آنها درد و دل مي كنم با كامنت هاى قشنگ شان كلى باعث شادی و دلگرمی من می شوند.
اين پيج برام فقط يك پيج زيبايى نيست مثل خانه ام می ماند و فالورهایم هم مثل خانواده ام هستند، همان قدر که آنها من رو دوست دارند من هم دوسشان دارم چون مي توانم با آنها خودم باشم از غم و شادى هایم بگویم. خيلى ممنونم از همه ى فالورهایم كه اگرآنها نبودند قطعا نه اين پيج بود نه اين حس قشنگى كه تو دلم كاشتند.

13- آیا می توانید یه خبر خوب از آینده پیجتان به فالوئرهاتان بدهید؟

خبر خوب اينكه تقريبا دو هفته ى ديگر قراراست سفر بروم و همان طور که به آنها قول داده ام می خواهم سفارش بگيرم و برایشان خريد كنم و بعد از اينكه برگشتم قراره تو پيج دوباره قرعه كشى کنم و به يك نفر از فالورهام سوغاتى هاى خوشگل بدهم.

14-در پایان اگر موردی دوست دارید مطرح کنید .خوشحال می شویم بشنویم؟

از فالوئرهای عزیزم نهایت تشکر و قدر دانی را می کنم که وجود آنها باعث شده است پیج به اینجا برسد واگر آنها نبودند الان سيمپلى ميكاپ هم وجود نداشت.

 

صفحه اینستاگرام سیمپلی میکاپ را می توانید از اینجا                بازکنید. 

 

تهیه کننده مطلب : آزاده زینلی

نوشتن دیدگاه