خواندن 2996 دفعه

مرکز تخصصی و آموزشی میکروپیگمنتیشن ایران

میکروپیگمنتیشن زیبایی

کلینیک تخصصی میکروپیگمنتیشن به طور تخصصی از طریق تلقیح رنگ در پوست و با ایجاد طرح های ظریف و فوق العاده طبیعی به زیبایی چشمها، ابروها و لبها می افزاید. و با اصلاح عدم تقارن ابروها با ایجاد فرم طبیعی در کنار خط چشم و خط لب، به طور چشمگیری به زیبایی چهره کمک می کند .

ابرو

با تکنیک میکروپیگمنتیشن ما می توانیم دوباره شکل ابروها را مو به مو در موارد آلوپشیا یا کم پشتی ، بسیار ظریف و پراکنده تاتو کنیم. می توان با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو ، شکل دادن به ابرو یا باز کردن ابرو، چهره را زیباتر وجوانتر نمائیم. می توان در موارد عدم تناسب، دو ابرو را یکنواخت کرده و اصلاح رنگ و شکل ابروها را انجام دهیم .

- پر پشت نمودن ابروها با متد Hair by Hair

با این روش خطوط فوق العاده ظریفی به نازکی موی ابرو و در جهت رویش طبیعی موی ابرو ایجاد می شود و مناسب افرادی با ابروی کم پشت و راه حل خوبی است برای کسانی که طالب ابروهای زیبا با ظاهری طبیعی هستند. با این تکنیک میتوان ظاهری سه بعدی را در ابرو ایجاد کرد و با استفاده از رنگهایی هماهنگ با رنگ مو،پوست و چشم فرم بسیار زیبا و طبیعی را در ابرو بوجود آورد .

- سایه ابرو

شامل تلقیح رنگ در بین موهای ابرو در شکل و فرم جدید است طوری که انگار از سایه ابرو استفاده شده است. سایه ابرو میتواند جاهای خالی ابرو را که باعث می شود ابرو غیر متقارن دیده شود، پر کند.
این روش راه حل ایده آلی است برای افرادی که ابروهای کم رنگ دارند زیرا به این ترتیب زیر موهای طبیعی یک طرح ابرو بوجود می آید .

پلک

- افزایش تراکم مژه ها
- کشیدن خط چشم روی پلک با رنگ های مختلفی که با چشم هارمونی داشته باشد.
- تصحیح افتادگی چشم
- ایجاد نمایی که مژه ها را مشخص تر می سازد و کشیدن مژه ها در موارد عدم وجود مژه
- ایجاد فلش در ناحیه کانتوس داخلی که به درشت دیده شدن چشم کمک می کند.
- انجام اصلاحات افتادگی پلک توسط صاف نمودن ناحیه کانتوس داخلی
- پر پشت نمودن مژه ها

در این تکنیک نقطه های رنگ بین ریشه مژه ها در امتداد خط مژه گذاشته میشود تا مژه ها پرتر و ضخیم تر به نظر برسند.
این کار برای افرادی ایده آل است که نمی خواهند خط چشم داشته باشند اما در عین حال می خواهند مژه هایشان پرتر به نظر برسد .

 • خط چشم

 • پس از بررسی فرم چشم توسط مشاور زیبایی و گریمور خط چشمی که به زیبایی چشمها کمک کرده پیشنهاد میگردد. در عین حال عیوب ناشی از افتادگی گوشه چشم میتواند با طراحی پوشیده شود و حالت جذابتری برای فرم چشمها ایجاد کند .
 • لب

 • - ساخت مجدد حالت لب

  - تقویت رنگ خود لب به صورت کامل یا جزیی

  - اصلاح تقارن

  - اصلاح چروکهای بالای لب با تکنیک های پیشرفته

  - افزایش حجم لب به کمک تکنیک های سایه روشن( در مورد آقایان به صورت نامحسوس )

  - خط لب

 • با ایجاد خط لب می توان حالت طبیعی لبها را بهترو آنها را زیباتر کرد .
  برای افرادی که خواهان لبهایی پرتر هستند خط لب را کمی فراتر از لب طراحی و با سایه زدن بین فاصله خط لب و لب آن را کامل و پرنمود. به این ترتیب یک ظاهر طبیعی با لبهایی درشت تر بوجود می آید.
 • - سایه لب

 • این روش ایجاد ته رنگ طبیعی روی لب است که ضمن اینکه باعث زیباتر شدن لبها میگردد برای کسانی که خواهان خط لب هم هستند یک هماهنگی فوق العاده زیبا را بوجود می آورد. همچنین برای افرادی با لبهای رنگ پریده و یا دارای لک تیره و یا کمرنگ روی لبها، مناسب است .
 • میکروپیگمنتیشن پزشکی

 • - شبیه سازی مو

  پیگمنترهای مجرب کلینیک می توانند از ترکیب چندین رنگ برای شبیه سازی موی ابرو، مژه یا موی سر استفاده کنند. از تکنیک شبیه سازی مو همچنین می توان به جای مو در قسمت ریش و سبیل استفاده کرد. اگر به علت بیماری یا جراحی موی خود را از دست داده اید ، میکروپیگمنتیشن یک راه حل مناسب است.

  - پوشش جای اسکار

  پوشش جای زخمها با انتخاب رنگدانه هایی که به رنگ طبیعی پوست نزدیک است.
  در مواردی که جای زخم تقریبا بزرگ است، ممکن است نیاز به چندین جلسه میکروپیگمنتیشن باشد.
 • - پوشش لکهای ناشی از ویتیلیگو

 • در این روش ابتدا رنگهای ترکیبی نزدیک رنگ پوست طبیعی فرد آماده و روی لکها تست می شوند. پس از 6 هفته که رنگ در پوست تثبیت شد،رنگ انتخاب و روی نواحی مورد نظر توسط کارشناسان کلینیک انجام خواهد شد. اگر ناحیه ویتیلیگو بزرگ باشد یا پوست در برابر رنگدانه ها مقاومت کند چندین جلسه میکروپیگمنتیشن لازم است. بنابر نوع پوست شخص ، ضخامت پوست ، سطح رنگ و وجود لایه های ضخیم یا نازک بافت جای زخم باعث می شوند رنگدانه ها به اشکال مختلف جذب شوند.
  همه مسائل فوق طی جلسه مشاوره و تست آلرژی بررسی می شوند .
  توجه: قسمت های میکروپیگمنتیشن شده برنزه نخواهد شد و جهت همرنگ شدن پوست ، میتوان به صورت موقت با مواد برنز کننده آن را تیره کرد.
 • - پوشش اسکار ناشی از پیوند مو

 • پوشش اسکار ایجاد شده به دنبال جراحی مغز یا پیوند مو با تکنیک سایه زدن و طراحی مو به مو روی جای زخم .
 • - میکروپیگمنتیشن هاله سینه

 • یکی از محبوبترین کاربردهای میکروپیگمنتیشن ، اصلاح زخم های جراحی پلاستیک یا بازسازی هاله سینه در موارد ماستکتومی (عمل جراحی برداشتن پستان در سرطانها و ...)، هماهنگ نمودن اندازه هاله و شدت رنگ هاله با سینه است.
  روش اصلاح رنگ و متقارن کردن هاله سینه ها فرآیندی است که به شما اعتماد به نفس و آرامش فکری خواهد بخشید.
 • - پوشش جای زخم روی هاله سینه

 • یکنواخت سازی اسکارهای روی سینه ناشی از جراحی یا سوختگی با رنگ طبیعی پوست امکان پذیر است.توانایی میکروپیگمنتیشن در پوشش جای زخم و رنگ کردن آن برای هماهنگی با تون رنگ طبیعی پوست به افزایش اعتماد به نفس از ظاهرتان کمک خواهد کرد.
 • - شبیه سازی نوک سینه

 • با این روش میتوان برای افرادی که هاله سینه ندارند یک ترکیب نوک هاله سینه سه بعدی ایجاد کرد یا می توان جهت بزرگ یا کامل کردن هاله سینه موجود نتیجه ای طبیعی را بوجود آورد.
 • میکروپیگمنتیشن پس از شیمی درمانی

 • ایجاد آرایش دائمی و بسیار طبیعی و زیبا مناسب افرادی که در اثر پروسه شیمی درمانی موهای ابرو و مژه خود را از دست داده اند .
 • خدمات لیزر با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا

 • - درمان ملاسما

  - لیزر تونینگ ،روشی است منحصر به فرد که ضمن کاهش رنگدانه ها با انرژی لیزر ، نه تنها بافت و ناهمواریهای پوست را بهبود می بخشد، بلکه منافذ باز پوست و چین و چروک را نیز کاهش میدهد.

  - 6 تا 8 جلسه درمان برای حصول نتیجه مطلوب نیاز است.

 • روشی جدید و موثر برای درمان ملاسما که پس از درمان، دوران نقاهت و عوارض جانبی نداشته و برای انواع پوست مناسب است.
 • SPECTRA PEEL

 • شیوه ای نوین برای کاهش منافذ باز پوست و جدیدترین روش غیر جراحی در جوانسازی پوست است که ناهمواریهای پوست را برطرف و چین چروکهای ریز را بهبود می بخشد.
  برای کسب بهترین و پایدارترین نتیجه 5-3 جلسه درمان لازم است. توصیه میشود درمان هر 3-2 هفته یکبار برای کاهش اندازه منافذ انجام گیرد. برای حفظ نتیجه درمان، 2بار در سال توصیه میشود.
  Spectra peelهمچنین یک درمان ساده، ایمن و موثر برای اکنه فعال است که نتایج ماندگار دارد. پس از spectra peel ضایعات متورم کیست مانند، کوچک شده و تعداد آن کاهش می یابد. این شیوه همچنین برای کاهش چربی پوست بسیار موثر است. با این روش هر گونه لک قرمز و متورم بهبود یافته و بطور چشمگیری کمرنگ می شود.

Spectra یک سیستم اثبات شده برای پاک کردن خالکوبی

Spectra بهترین انتخاب در زدودن خالکوبی است. این روش بهترین سیستم لیزر برای از بین بردن انواع تاتوهای رنگی و ضایعات پیگمانته طبیعی و غیر طبیعی ، لک و کک ومک و کاهش های لکهای پیری و هایپر پیگمانتاسیون است.

Microneedling

میکرونیدلینگ روشی است جدید و بسیار موثر که نتایج بسیار درخشانی را در جوانسازی پوست و درمان جای جوش و اکنه بدست آورده است.
در این روش پروژه ای به نام C.I.T یا Collagen Induction Therapy انجام میشود که بطور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می شود. در حال حاضر این روش یکی از بهترین روش های کلاژن سازی دنیاست.

نتایج حاصل از میکرونیدلینگ در پوست:

 • اصلاح ناهمواریهای پوست در اثر پروسه ترمیم یا Self Regeneration

  - محرک سلولهای فیبروبلاست در سنتز کلاژن بدون ایجاد فیبروز و اسکار

  - محرک سلولهای کراتینوسیت و مهاجرت این سلولها به قسمت اپیدرم که باعث فرآیند ترمیم لایه اپیدرم و در نتیجه جوان سازی پوست خواهد شد.

  - بازسازی پوست در زمان کوتاهی اتفاق می افتد بدون ایجاد زخم

  - در انواع پوست قابل استفاده است.

 • برای جوانسازی پوست 3 جلسه به فاصله یکماه و جهت ترمیم اسکارهای Atrophic و اسکار اکنه ،اسکارهای جراحی و سوختگی 5-3 جلسه به فاصله هر 2 ماه توصیه میگردد .
  موهای زائد بدن را با جدیدترین دستگاه لیزر دنیا با اطمینان درمان کنید
  دستگاه لیزر Vectus پر فروش ترین دستگاه لیزر کاهش مو ساخت شرکت Palomar آمریکا دارای تا ئیدیه FD Aکه حوزه جدیدی از کاهش دائمی مو را در دنیا ایجاد کرده است.
  سیستم جدید لیزر Vectusراه حلی اختصاصی ،قابل اطمینان و قوی برای کاهش سریع موهای زائد در وسیع ترین نواحی پوست و مو ارائه می دهد.
  کاربرد لیزر Vectus برای از بین بردن موهای زائد اثبات شده است. در مطالعات آزمایشگاهی مشاهده شده است که دستگاه لیزر Vectus ، فولیکهای مو را در مقایسه با نور لیزر غیر مستقیم با پارامترهای درمانی مشابه به طور موثرتری از بین می برد و اثر بخشی Vectus حداقل 40 % بالاتر از دستگاه های دیگر ارزیابی گردیده است. یکی از ویژگیهای بارز Vectus سایز بزرگ و پرتوهای واحد در زمان لیزر است که باعث درمان موثرتر و سریعتر موهای زائد حتی در مناطق وسیع پشت در کمتر از 5 دقیقه است .

امتیازات ویژه دستگاه لیزر Vectus

- سریعترین دستگاه لیزر از بین برنده موهای زائد بدن در دنیا
- بزرگترین سایزSpot موجود در دنیا وکاهش موثرتر موهای زائد در مدت زمان کوتاه
- قابل استفاده در انواع پوست با تائیدیه FDA بدون هیچگونه محدودیت در رنگ پوست
- تنها دستگاه شناخته شده دنیا و مورد تائید FDAکه با استفاده از Skintelقادر به اندازه گیری شاخص ملانین در پوست و درمان موهای زائد بر اساس سطح ملانین است.

اولین مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ایران با هدف ارتقا وانطباق استاندارد فعالیتهای مرتبط، با آخرین استانداردهای دنیا در این زمینه بویژه اتحادیه اروپا تاسیس شده است .این مرکز زیر نظر دکتر منصور نصیری کاشانی متخصص پوست،مو و زیبایی در نظر دارد با انجام خدمات میکروپیگمنتیشن در زمینه های پزشکی و زیبایی انتظار گیرندگان این نوع خدمات را بالاتر برده و الگویی برای رعایت اصول بهداشتی و پزشکی در این عرصه باشد .
هدف بنیادی میکروپیگمنتیشن زیبا سازی، تعادل،اصلاح و یکنواخت سازی است و میتواند برای نواحی چهره(لب ها ،پلک ها ، ابروها،مژه ها و....) یا نواحی بدن، پوست سر، هاله سینه و اسکارها استفاده شود.

نشانی کلینیک :

خیابان ولی عصر پایین تر از میدان ونک، روبروی دوازدهم گاندی، جنب مرکز تجاری خورشید، ساختمان 1266 پلاک جدید 2542 طبقه اول واحد 1

 تلفن های تماس و رزرو وقت :
88641702 و  88675959 و 88771788

برای آشنایی  بیشتر با مرکز تخصصی آموزشی میکروپیگمنتیشن ایران می توانید به سایت میکروپیگمنتیشن ایران مراجعه نمایید.

www.mtciran.com

نوشتن دیدگاه