چهارشنبه, 09 آبان 1397 ساعت 11:51
خواندن 1510 دفعه

محصولات مای، گامی فراتر از مرز

مهندس علیرضاکیانی مدیریت ارشد برند "مای" صادرکننده نمونه سال 97 در بخش آرایشی و بهداشتی
مهندس علیرضاکیانی مدیریت ارشد برند "مای" صادرکننده نمونه سال 97 در بخش آرایشی و بهداشتی

 

در بازار پر تنش این روزها و خبرهایی که بویی از امید در بهبود اوضاع اقتصادی کشور ندارد، گاهی خواندن خبری مسرت بخش لبخندی بر لبان ما می نشاند که ناشی از احساس تقدیر و تحسین بزرگمردانی است که دست در دست هم داده اند تا سفره هایی را که برای جوانان این کشور پهن کرده اند را باز نگه دارند. این روزها در میان تازه های آرایشی و بهداشتی، نام برند "مای" به مدیریت مهندس علیرضا کیانی ،صادرکننده نمونه سال 97 را مشاهده میکنیم. صادرات در دنیای آرایشی و بهداشتی افتخار بزرگ برند مای و مجموعه آریا کیمیا تک است که دست یافتن به آن حاصل تلاش گروهی و رهبری هوشمندانه آقای مهندس علیرضا کیانی است.

دنیای رقابت، پیچیدگی های خاصی دارد. رقابت در بازار محصولاتی که مشتریان وفادار دارند و تنوع برندها در آنها بسیار زیاد است، به مراتب پیچیده تر از محصولات دیگر است. در بازار آرایشی و بهداشتی، به دلیل تنوع بسیار زیاد برندهای متعددی که در دنیا وجود دارد، سربلند کردن و دیده شدن، نه تنها همت، بلکه غیرت می خواهد. در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران، عوامل زیادی دست به دست هم میدهند تا برندی در حوزه آرایشی و بهداشتی، بتواند بر روی میز آرایش مشتری بنشیند. چه برسد به آنکه قدم به آن سوی مرزها نیز بگذارد.

براستی در این شرایط سخت کسب و کار و با وجود موانع قانونی، تحریم ها و ... چه اتفاقی می افتد که یک برند هم می تواند در بازار داخل موفق باشد و هم در بازار خارج از کشور؟ پرداختن به صادرات در وضعیت بی ثبات فعلی، کار چندان آسانی نیست. با این حال بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد که بدانیم چه شرکت‌هایی توانسته‌اند در این بحران اقتصادی در ردیف صادرکنندگان برتر کشور قرار گیرند. براستی برای سرمایه گذاران این شرکها بسیار راحتتر نبود اگر سرمایه خود را در جاهای کم ریسک و بی زحمت می سپردند و آسوده و بی دغدغه روزگار میگذراندند؟ جای فکر دارد که چه چیزی به آنها انرژی قدم گذاشتن در مسیر پر تنش تولید و توزیع و صادرات می دهد؟؟

Aryankimiatech

در لیست صادرکنندگان نمونه سال، نام "آریان کیمیا تک" دیده می شود که در کارنامه خود خلق برندهای پرطرفدار ایرانی مانند "مای" ، "شون" ، "کالیستا" و "نئودرم" را دارد. آریان کیمیا تک با مدیریت موفق جناب آقای مهندس علیرضا کیانی، سبد محصولات کاملی در حوزه مراقبت از پوست، مراقبت از مو، آرایشی و زیبایی ارائه نموده است که تجربه محصولات با کیفیت و اثربخش را نه با قیمت بالای برندهای خارجی، بلکه با قیمتهای بسیارمناسب برای مردم رقم زده است. ردپای گیاهان در محصولات برند "شون"، سر تایید تکان دادن پزشکان در برند "نئودرم" ، رقص رنگها در "کالیستا" و گسترده تنوع محصولات اثربخش در "مای" نشان از نگاه جامع و تلاش ثمربخش دست اندرکاران این بخش خصوصی دارد.

Aryanlogo

خداقوت میگوییم به تلاشگرانی که علاوه بر کسب محبوبیت های داخلی، به آنسوی مرزها نیز قدم گذاشتند و در رقابت برندهای بین المللی مطرح دنیا جسورانه میجنگند.

امید است همان خدایی که آنها را وسیله ای برای روزی رسانی گروهی از افراد این مرز و بوم قرار داده است، پشتیبانشان باشد تا از پس گامهای بلند و پرقدرتی که برمیدارند، بر بیایند.

نوشتن دیدگاه