شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 11:20
خواندن 9647 دفعه

معرفی برند و محصولات سینره - Cinere

Best Brand

cinere

شرکت طبیعت زنده در سال 1376 با هدف تولید محصولات آرایشی بهداشتی با منشاء گیاهی و با کیفیت بالا، جهت مراقبت و حفظ زیبایی پوست و موی مصرف گنندگان بنیان نهاده شد. شرکت طبیعت زنده محصولات خود را تحت نام تجاری "سینره" به بازار عرضه نمود و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش های مستمر در سال 1388 جایگاه برند برتر محصولات را به خود تخصیص داد.
در حال حاضر سینره به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، موردتایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن قرار گرفته است.
ارائه مقالات متعدد علمی و همکاری های نزدیک با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج کشور، جهت اعتلای فعالیت ها و حمایت از محققین، از جمله دستاوردهای شرکت طبیعت زنده می باشد. فعالیت های برون مرزی شرکت نیز قابل توجه و فزاینده است

در حال حاضر محصولات سينره به پشتوانه كيفيت خود ،مورد تاييد پزشكان متخصص و نشستهاي علمي معتبر در سطح داخلي و بين المللي،همچنين آكادمي بيماريهاي پوست و مو در لندن قرار گرفته است.ارائه مقالات متعدد علمي و همكاريهاي نزديك با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج از كشور،جهت اعتلاي فعاليتهاو حمايت از متخصصين ،از جمله دستاوردهاي شركت طبيعت زنده است

این شرکت در چند سال گذشته به واسطه تلاش و تولید با کیفیت و ارتقا سطح محصولات خود موفق به دریافت نشان ها و جوایز مختلفی شده است که برخی از آنها عبارتند از :

*کسب پیاپی تندیس همایش طلای سبز(داروهای گیاهی)در سالهای 91و92
*کسب جایزه قهرمان صنعت در سال 91
*کسب جایزه دیموند در زمینه پخش و توزیع در سال 90
*کسب جایزه برند برتر در سال 88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه