شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 11:21
خواندن 11632 دفعه

معرفی برند و محصولات هیدرودرم - Hydroderm

hydroderm logo

تاریخچه شركت:

درباره لابراتوار پارس حیان

لابراتوار پارس حیان در سطح خاورمیانه به عنوان یكی از بزرگترین تولید كنندگان محصولات بهداشتی و آرایشی نقش مهمی را در ارتباط با افزایش میزان دسترسی مردم به این گروه از محصولات ایفا می نماید. این لابراتوار با دارا بودن بیش از150 نوع از محصولات تخصصی مرتبط با بهداشت و مراقبت از پوست و مو، دهان و دندان كه دارای كیفیـت قابـل رقابت با نمونه های خارجی می باشد، به دنبال افزایش سطح بهداشتی و شاخص های زیبایی پسندی جامعه می باشد. در راستای بهبودكیفیت، پارس حیان كوشش می كند كه با تولید طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی پاسخگوی نیازهای اقشار مختلف جامعه و به خصوص جامعه پزشكی باشد.


مسئولیت پارس حیان در قبال مصرف كنندگان:

رویكرد پارس حیان در قبال مصرف كنندگان خود ساختار برنده برندهاست ،بدان معنا كه هر در تلاش ارتباطی شفاف و نزدیك تر با مصرف كنندگان بوده تا با درك و شناسایی نیاز های آنها تولید محصولات را مطابق خواسته مصرف كنندگان انجام دهد.


این ارتباط به شكلهای مختلف ارتباطی از جمله موارد ذیل شكل می گیرد:

ارائه مشاوره تخصصی حضوری
عملكرد های مختلف واحد روابط عمومی
نظرسنجی های دوره ای مصرف كنندگان
بر پایی سمینار ها و همایش های مختلف
شركت در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی
ارتباط الكترونیكی(website-sms )
پارس حیان با اعتقا بر اینكه مصرف كنندگان لایق بهترین ها هستند و در این راه با این انگیزه فرآیند های كاری خود را شكل می دهد.
افزایش كیفیت همراه با سعی در كاهش قیمت در كنار تولیدات سبب شده است كه افراد بیشتری در سراسر ایران امكان استفاده از این محصولات برای آنها فراهم شود، به همین منظورو برای افزایش سطح دسترسی مردم، زنجیره عرضه پارس حیان توزیع گسترده ای را در كلیه نقاط كشور ایجاد كرده و دنبال می كند.


مسئولیت پارس حیان در قبال محصولات تولیدی

پارس حیان خود را متعهد كرده كه با بالا بردن كیفیت محصولات، مشخصات و ویژگی های آنها به طور مستقیم با خواسته ها و نیاز های حال مصرف كنندگان هماهنگ شود و با تولید محصولات جدید جوابگوی نیاز های آینده مراقبت های بهداشتی در دوران مختلف زندگی مصرف كنندگان باشد. استفاده از ابزار های مختلف یكی از هدف های اصلی در طراحی و بازنگری محصول در لابراتوار پارس حیان می باشد.


مسئولیت پارس حیان در قبال ایران

سیاست های كاری لابراتوار درجهت تعهد پارس حیان در ارتباط با جامعه از دیگر ارزش هایی می باشد كهشركت برای رسیدن به آن تلاش می كند.پارس حیان یكی از ذینفعان اصلی این مجموعه را جامعه ایرانی می داند كه با تلاش در جهت برداش گام های اعتقاد دارد كه به عنوان یكی از اعضای خانواده بزرگ صنعت ایران مسئولیت خود را به درستی انجام می دهد.


برخی از پروژه های انجام شده در این ارتباط عبارتند از:

حمایت از تحقیقات علمی در ارتباط با كنترل و كاهش انواع سرطان های پوستی در مراكز دانشگاهی و یمارستانی
انجام سرمایه گذاری مشترك با مراكز دانشگاهی در ارتباط با تجهیز امكانات آموزشی
حمایت از سمینارها و همایش های علمی جامعه پزشكی كشور به طور مستمر
اجرای پروژه های كارآفرینی در ارتباط با تجهیز امكانات آموزشی
حمایت از سمینار ها و همایش های علمی جامعه پزشكی كشور به طور مستمر
اجرای پروژه های كارآفرینی در ارتباط با كاهش درصد بیكاری در میان جوانان
افزایش میزان صادرات و سعی در ارز آوری روز افزون برای كشور
كاشت نهال در ختان مختلف به طور سالانه به تعداد پرسنل شركت به دلیل جبران استفاده از كاغذ و مقوا برای بسته بندی محصولات
استفاده از مواد كاملا قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست در تولید و بسته بندی محصولات
استقرار سیستم های مدیریت كیفیت و محیط زیست
فرآورده های ضدآفتاب ،فرآورده های روشن كننده، فرآورده های جوان كننده و ضد پیری، فرآورده های لایه بردار،فرآورده های مراقبت از پوست های خشك و بسیار خشك،فرآورده های آنتی آكنه،فرآورده های موبر،فرآورده های محافظت از لب،فرآورده های محافظت از ناخن از جمله محصولات هیدرودرم می باشد كه با تنوعی بیش از 30 نوع محصول می باشد.
برند هیدرودرم لیدی در واقع زیر گروه برند هیدرودرم می باشد كه با مشخصه های ویژه ای طراحی شده است.محصولات این برند در ایران برای اولین بار و به طور منحصر بفرد تولید و عرضه می شوند. پاسخ گویی به نیازهای بهداشتی تخصصی بانوان در دوران بارداری و شیردهی و جوابگویی هدف اصلی از تولید این محصولات می باشد كه مطابق نایاز جمعیت جوان كشور می باشد. دیگر اهداف تولید این محصولات افزایش سطح بهداشتی بانوان در كلیه سنین و مراحل زندگی با حساسیت های ویژه ای می باشد.


سبد محصولات:

• محصولات مراقبت از پوست خیلی خشك
• فر آورده های پاك كننده
• محصولات جوان كننده وضد پیری
• فرآورده های روشن كننده و لایه بردار
• گروه موبر وكاهش دهنده رشد مو
• فرآورده های مراقبت از لب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه