چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 10:43
خواندن 14589 دفعه

معرفی برند و محصولات پرودرما - ProDerma

Proderma Logo

شركت آرا شیمی پارس با هدف تولید محصولات بهداشتی و آرایشی و به منظور ارتقاء و بهبود سلامت پوست و مو و پاسخگویی به نیازهای بهداشتی اقشار مختلف جامعه راه اندازی شده است.
محصولات این شركت با نام های تجاری آی پلاس و پرودرما با انگیزه تامین نیاز مصرف كننده در رابطه با مراقبت تخصصی از پوست و مو ، طراحی و تولید شده است كه علاوه بر كیفیت بالا، رقیب مناسبی برای محصولات مشابه خارجی بوده و ازنظر شكل بسته بندی و تنوع محصولات نیز در سطح بالایی از استاندارد قرار دارند.


محصولات آی پلاس مشتمل بر انواع شامپو با كاربردهای مختلف متناسب با ویژگیهای فیزیولوژیك پوست و موی سر آقایان و بانوان، انواع ژل و واكس موی سر، دئودورانت و ضدتعریق و... و محصولات تخصصی مراقبت از پوست پرو درما مشتمل بر انواع کرم ها با کاربردهای مختلف متناسب با ویژگیهای فیزیولوژیک پوست ، انواع کرمهای ضد آفتاب ، مرطوب کننده ،کرم ضد چروک و....ازجمله محصولات این شرکت میباشند.


كارخانه آرا شیمی پارس در شهر صنعتی البرز واقع شده است و با داشتن پرسنل متخصص و با تجربه و با استفاده از جدیدترین و به روزترین تكنولوژی و دستگاههای تولید و بسته بندی اقدام به تولید و عرضه محصولات می نماید. در كنار تولید، واحد كنترل و تضمین كیفیت با مجهز بودن به آزمایشگاه پیشرفته شیمی و میكروبیو با استفاده از روش های تخصصی، اقدامات لازم را به منظور صحه گذاری بر كیفیت محصولات نهایی صورت می دهد.


این شركت در نظر دارد از طریق سرمایه گذاری بر مباحث تحقیق و توسعه و تولید علم و با ارتقاء سطح آموزش كلیه پرسنل شركت به توسعه بیش از پیش تولیدات خود از لحاظ كمی و كیفی اقدام نموده و با پایبندی روزافزون نسبت به تعهدات خود در جامعه، جایگاه خود را به عنوان یكی از تولیدكنندگان برتر محصولات آرایشی و بهداشتی در كشور تثبیت نموده و رضایت مشتریان را جلب كند.

گروه مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات علاقمندان و مشتریان عزیز در خصوص شناخت و انتخاب محصولات پرودرما میباشند.
جهت دریافت مشاوره می توانید :

- با شماره روابط عمومی شرکت آرا شیمی 88193884 - 021 تماس حاصل فرمایید.

- بر روی نشانه مشاوره کلیک کرده و سوال خود را مطرح نمایید. ( در صورتی که ر فرم نمایش داده شده آدرس ایمیل خود را درح فرمایید به محض پاسخ دهی به سوال شما، از طریق دریافت ایمیل مطلع خواهید شد.)

نوشتن دیدگاه