یکشنبه, 20 فروردين 1396 ساعت 11:47
خواندن 18599 دفعه

معرفی برند و محصولات اسکین کد - SkinCode

 

نیکلاس ماسالاسکی، مدیر کمپانی اسکین کد، نه تنها یک تاجر باهوش و زیرک است،بلکه یک شاهزاده نیز می باشد.ریشه سلطنتی خانواده ماسالاسکی، به نخستین پرنس روس یعنی روریک (Rurik) بر می گردد.نوه ی بزرگ روریک، پرنس ولادمیر بزرگ از کیو (Keiv)، که مسیحیت را در 988 به روسیه معرفی کرد، نوه ای به نام Saint Michael Vsevolodovich داشت که به پرنس چرینگوو(Chernigov) نیز معروف بود و دوک بزرگ کیو بود. او جد مشترک ماسالاسکی ، گورچاکوو(Gortchakov)، بایانتینسکی (Bariantinski)، اوبولنسک(Obolensk)، دولگوروکی (Dolgorouky) و شرباوو(sherbatov) می باشد.

فرمولی برای داشتن پوستی سالم و زیبا
کشور سوئیس در جهان به وقت شناسی و استفاده بهینه از زمان مشهور است .نکته قابل توجه این است که آنها در متوقف کردن زمان و به عقب برگرداندن آن نیز مهارت دارند که از آن در زمینه ارائه محصولات مراقبتی پوست بهره برده اند.
کمپانی اسکین کد، یک شرکت سوئیسی معتبر و خوشنام است که در سال 1998 توسط یک تیم کاملا حرفه ای با دانش عمیق و تجربه کافی در صنعت زیبایی تاسیس شد.
مجموعه محصولات اسکین کد شامل دو گروه درمانی اثر بخش، برای پاسخ به تمامی نیازها و مشکلات پوستی است که متناسب با نوع پوست هر فرد فرموله شده است.
محصولات مراقبت پوستی اسکین کد با بکارگیری فناوریهای نوین، بازتابی از دقت، خلاقیت و کیفیت سوئیسی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه