پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396 ساعت 10:07
خواندن 10321 دفعه

الناز گلرخ با عناون “ Makeup Artist “، علاوه بر آنکه یک هنرمند بسیار مشهور در زمینه میکاپ و آرایش می باشد، به عنوان مدیر یک صفحه اینستاگرامی با یک میلیون فالور نیز، بسیار شناخته شده و پرطرفدار است.
اودر کار حرفه ای خود بیش از 10 سال سابقه و تجربه دارد.
الناز گلرخ متولد ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۴ در تهران است . وی بسیار اجتماعی و خوش صحبت و فردی مهربان و دوست داشتنی برای دوستان نزدیک و تمام مخاطبینش در اینستاگرام می باشد. الناز علاوه بر داشتن چهره ای زیبا، شخصیتی جدی ، مهربان  و دوست داشتنی دارد که زیبایی او را منحصر به فرد کرده است. قد الناز  ۱۷۳ سانتی متر و وزنش ۵۷ کیلوگرم است.
او یکی از مدل های معروف زن ایرانی در سطح جهانی است.  
الناز در سال ۸۷ در رشته گرافیک فارغ التحصیل شد. همه به او می گویند از نظر چهره به خواننده معروف آمریکایی آریانا گراند شباهت دارد.
او عشق و علاقه  کاری خود را که همان آرایش بود در سنین جوانی کشف کرد و از آن زمان او تنها سعی کرد رویای های خود را محقق نماید. زمانی که او فقط ۲۰ ساله بود ، آکادمی زیبایی و سالن زیبایی در تهران تاسیس کرد و از همان ابتدا، کارش گسترش پیدا کرد و بازیگران معروفی همچون مهناز افشار ، سحر دولتشاهی و طناز طباطبایی مدل آرایشی وی بودند . الناز دو خواهر دارد.

FDSFDS

الناز یکی از افتخارات کاری خود را میکاپ آرتیست بودن برای هنرمندان و افراد سرشناس می داند.
او این متن رو زیر عکسی که با  خانم ها مهناز افشار و طناز طباطبایی گرفته، قرار داده است. "باعث افتخارمه که میزبان هنرمندانی چون خانم مهناز افشار و طناز طباطبایی در سالنمون بودم و از حضور گرم و دوست داشتنی این عزیزان کلی لذت بردم."
او متاهل است و با حمید فدایی مدل مشهور ایرانی ازدواج کرده است . الناز گلـرخ در حال حاضر در دبی، زندگی می کند.

1221

 

photo5904656670322174079

elnaz_golrokhelnaz_golrokh

نوشتن دیدگاه